واکس مو رنگ موقت گلدن رین رنگ شرابی مدل Ole

واکس مو رنگ موقت گلدن رین با رنگ شرابی مدل Ole پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 اعطای نمایندگی فروش لوازم آرایشی، همکاری با پخش کنندگان لوازم آرایشی   رنگ
واکس مو رنگ موقت گلدن رین رنگ شرابی مدل Ole
  • واکس مو رنگ موقت گلدن رین با رنگ شرابی مدل Ole

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

اعطای نمایندگی فروش لوازم آرایشی، همکاری با پخش کنندگان لوازم آرایشی

 

رنگ موی شرابی از آن دست رنگهای جذابی است که روی اغلب طیف های رنگ پوست جذابیت بی نظیری ایجاد می کند.

 چند سالی است که گرایش بانوان به رنگهای قرمز و شرابی بسیار بیشتر شده است.

 واکس مو رنگ موقت گلدن رین با رنگ شرابی منحصر بفرد بهترین گزینه برای زیبایی دائمی است.

 

واکس مو رنگ موقت گلدن رین

رنگ موی موقت گلدن رین به دلیل راحتی کاربرد و رنگ دهی مناسب به انواع سلیقه های مشتریان پاسخ می دهد و با استقبال خوبی روبرو شده است.

 نکته جالب توجه در این نوع رنگ مو این است که به محض اینکه از رنگ آن خسته شوید می توانید با شستشو موهایتان را به حالت و رنگ اولیه در آورید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به بافت و جنس مو برسد.

 

یک مزیت و کارایی فوق العاده دیگر این رنگ موی موقت حالت دهی به انواع جنس مو از جمله فر، مجعد، صاف و موهای وز شده است بنابراین می توانید رنگ شرابی خاص در کنار حالت دهندگی خیره کننده را تجربه کنید.

 این رنگ مو با پایه گیاهی کاملا طبیعی بوده و یک واکس حالت دهنده و مرطوب کننده عالی برای انواع مو است.

 

واکس مو رنگ موقت گلدن رین قابل شستشو دو کاره این انتخاب را به شما می دهد که در هر کدام از مهمانی ها و مجالس با رنگ موی جدیدی حضور پیدا کنید بدون اینکه مجبور باشید مدتهای طولانی رنگ موهای دائمی با عوارض زیاد را بپذیرید.

 

نحوه استفاده از واکس مو رنگ موقت گلدن رین به این صورت است که پس از شستشو و خشک کردن موهایتان مقدار مناسبی از واکس رنگی دو کاره را روی موهای نمدار ماساژ می دهید و با کمک شانه و باد سرد سشوار موهایتان را به حالتی که می خواهید فرم می دهید.

 پس از اتمام کار شاهد رنگ شرابی براق و زیبایی خواهید بود.

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ موی موقت قهوه ای طبیعی - رنگ موی موقت تافی قهوه ای - رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو موقت قهوه ای کاراملی  - رنگ موقت موی عسلی - رنگ مو موقت قهوه ای طلایی - رنگ موی موقت قهوه ای طلایی روشن - رنگ مو موقت قهوه ای مسی تیره - رنگ مو موقت قهوه ای دارچینی - نگ مو موقت قهوه ای مسی روشن

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین