حالت دهنده دو کاره مو برند گلدن رین

حالت دهنده دو کاره مو برند گلدن رین پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 همکاری با آرایشگران و پخش کنندگان لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی   فرم دهی به موها
حالت دهنده دو کاره مو برند گلدن رین
  • حالت دهنده دو کاره مو برند گلدن رین

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

همکاری با آرایشگران و پخش کنندگان لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی

 

فرم دهی به موها همیشه دغدغه اصلی خانوم ها و آقایان شیک پوش است بخصوص افرادی که موهای فر، وزشده و مجعدی دارند همیشه آرزو می کنند راهکاری برای زیباسازی موهایشان بدون نیاز به آرایشگاه رفتن بیابند.

 ما میخواهیم حالت دهنده مو گلدن رین را به شما معرفی کنیم که یه ابزار چند کاربردی عالی است.

 

حالت دهنده مو گلدن رین

همانطور که می دانید پیش از فرم دهی به موها باید از یک ماده نرم کننده استفاده کنید که انعطاف پذیری موهای شما را بیشتر کند.

 حالت دهنده مو گلدن رین علاوه بر حالت پذیری مو رنگ شرابی بسیار زیبایی به موها می دهد یعنی با یک تیر دو نشان می زنید.

 شاید به نظرتان عجیب باشد که یک محصول کارایی های مختلفی داشته باشد اما این واکس رنگ موی موقت در رنگ دهی و حالت دهی به مو عالی عمل می کند.

 

رنگ موهای دائمی علی رغم ثبات و زیبایی که دارند شدیدا به پوست و مو آسیب می رسانند و پس از مدتی جنس و بافت موها تغییر می کند به طوری که بدون مصرف مواد تقویتی و کراتینه قادر نخواهید بود آنها را صاف کنید.

 به جای اینکه عوارض زیاد رنگ موهای دائمی را بپذیرید می توانید از رنگ موی موقت شرابی استفاده کنید که بعد از اولین شستشو کاملا از بین می رود و با خواص گیاهی که دارد سلامت موهای شما را به خطر نمی اندازد.

 

روش استفاده از واکس موی موقت به این صورت است که بعد از حمام و خشک کردن مو مقداری از رنگ را روی مو می ریزید و ماساژ می دهید و سپس با سشوار باد سرد آن را خشک می کنید.

 حالت دهنده مو گلدن رین تا زمان شستشوی بعدی روی مو به همان زیبایی باقی می ماند.

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ موی موقت شکلاتی شیری - رنگ مو موقت شاه بلوطی - رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو موقت قهوه ای کاراملی - رنگ مو موقت قهوه ای ماهگونی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین