• -
  • 52
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت اقبال یزد

فروش و صادرات سنگ مرمریت اقبال یزد فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ . سنگ مرم

فروش و صادرات سنگ مرمریت اقبال یزد

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

سنگ مرمریت اقبال یزد یکی دیگر از انواع مرمریت های پرطرفدار در ایران و جهان می باشد که تقاضاهای زیادی برای صادرات و خرید و عرضه ی داخلی آن ثبت شده است.

سنگ مرمریت اقبال یزد با شباهت های بسیار زیادی که به مرمریت معدن آباده دارد در رنگ کرم و یا صورتی بصورت رگه دار از معدن مربوطه که در استان یزد واقع شده است استخراج می شود.

 .

تمامی سنگهای ساختمانی دارای سورت بندی هستند که این سورت بندی را همان کارخانه ای که سنگ های کوپ و خامی را که از معادن به وسیله ی دستگاه ها جدا شده و در ابعاد تک کوپ یا دو کوپ و در نهایت با ابعاد سه کوپ تهیه کرده اند و مورد عملیات و پروسه ی فراوری قرار می دهند با توجه به میزان یکدست بودن و ناخالصی های سنگ، امواج و رگه های سنگ، فسیل ها یا درصد آهک سنگ درجه بندی و یا به اصطلاح سورت بندی می کنند.

مرمریت اقبال یزد نیز از همین روند سورت بندی شده و در کارخانه های مختلف به سورتی متفاوت تر عرضه می شود.

.

ولی بصورت کلی تمامی سورت ها یکی  هستند و تنها در نام گذاری انها امکان دارد که تغییراتی داده شود.

 سورت های معمولی که برای سنگ های مرمریت اقبال مطرح است سوپر که سنگی یکدست تر و بیشتر به سمت رنگ کرم است و ناخالصی ندارد تعلق دارد که این یعنی بالاترین سورت برای مرمریت اقبال یزد و سورت پایین تر از این خصوصیات بیشتر فاصله می گیرد و با نام های درجه یک یا دو و حتی سه نام گذاری می شود.

.

 کاربرد سنگ اقبال

کاربردهای که می توان از مرمریت های معدن اقبال یزد داشت ارتباط مستقیمی با ابعاد این سنگ دارد.

 بصورت کلی مکان ها و یا فضاهایی که می توان از انواع مرمریت اقبال در آن استفاده کرد عبارتند از :

سنگ فرش کردن و یا در اصطلاح کف سازی و کف پوش که می تواند در پارکینگ، کف آسانسور، کف سالن های انتظار، لابی هتل های لوکس، کف پوش مجتمع های اداری تجاری و یا سازمانی، کف رستوران راهروها و غیره از مرمریت یزد استفاده کرد.

 

هر نوع نمای داخلی مانند دیواره های راهرو، اتاق ، سالن ها، آشپزخانه ها، رستوران ها، سالن های ورزشی، استخرها و غیره استفاده کرد.

.

خصوصیات و ویژگی های سنگ مرمریت اقبال

هر نوع سنگی که بتواند فضا و دکوراسیون در طبع گرم را ایجاد کند قابلیت کاربرد درتمام بخش های یک ساختمان و انواع مکان ها را دارا خواهد بد.

 بر همین اساس مرمریت اقبال یزد با دارا بودن و مجهز بودن به این خصیصه قابلیت استفاده را در هر نوع بخشی از ساختمان را دارا می باشد و محدودیتی بجز سلیقه های انتخابی نخواهد داشت.

.

  قیمت خرید و فروش سنگ اقبا

 قیمت هایی که در مورد سنگ ها اعلام می شود در ارتباط با ابعاد و کیفیت سنگ و همینطور نوع معدن و مکان معدن با آنالیز اختصاصی که دارد خواهد بود.

سنگ ها بر اساس قیمت به دسته های زیر تقسیم می شوند.

سنگ های ساختمانی ارزان قیمت

سنگ های ساختمانی گران قیمت

سنگ های ساختمانی با قیمت مناسب

.

سنگ های ساختمانی که به جهت ها و به هدف های مختلفی از جمله نمای داخلی و یا اصلی ساختمان و حتی در سنگ پله استفاده می شود اگر در گروه ارزان قیمت ها باشد دلیل بر بی کیفیت بودن سنگ نیست و حتی دلیل بر رایگان بودن سنگ نیست، بلکه این تقسیم بندی با توجه به نرخ هایی که در بازار سنگ فروشان اعلام می شود سنگ های ارزان قیمت ساختمانی نیز مجزا می شوند و قیمت مشخص و یا رنج قیمتی مشخصی را نخواهند داشت.

.

مثلا ممکن است شما به دنبال سنگ تراورتن سفید ابیانه باشید و سنگ ارزان قیمتی از این معدن را مد نظر داشته باشید و پایین ترین نرخ برای این معدن، ببه ازای قیمت هر متر مربع سنگ برابر با 600 هزار تومان باشد در حالی که این قیمت برای سنگی دیگر از معدنی دیگر بالاترین نرخ قیمت خرید و فروش باشد.

 تمامی قیمت هایی که در گروه سنگ برادران شوقی استعلام می گیرید بر اساس مصوبه کارخانه داران و سنگبری ها می باشد و پایین تر و ارزان تر از قیمت های گروه سنگ برادران شوقی با همان کیفیت پیدا نخواهید کرد.

 اصولا کار گروه سنگ برادران شوقی عرضه و توزیع انواع سنگ ساختمانی به قیمت در کل کشور می باشد پس در انتخاب محل خرید خود شک نداشته باشید.

.

موارد اصلی و اساسی تاثیر گذار بر قیمت های سنگ :

ضخامت و قطر سنگ که در سنگ های صادراتی بصورت استاندارد 2 سانتیمتر است و در سنگ های مصرف داخلی 1.7 تا 1.8 سانتی متر است.

.

میزان روشن بودن و سفید تر بودن سنگ قیمت ها را افزایش خواهد داد.

طرح و رگه دار بودن سنگ نیز نقش اصلی را در قیمت خرید و عرضه سنگ دارد بطوریکه اگر سنگ موج دار یا رگه رگه ای باشد قطعا کاهش قیمتی نسبت به مدل یکدست تر و بدون موج خواهد داشت. 

ابعاد بزرگتر همانند اسلب به دلیل کیفیت بالا داشت کوپ اولیه، استفاده از ابزار تخصصی تر و دقت بالا در اندازه گیری قیمت بیشتری را خواهد داشت که اغلب صادرات اسلب به دلیل بالا بودن قیمت و کیفت داریم. 

به جهت خرید انواع سنگ های مرمریت از معادن آباده، اقبال یزد ، دهبید، خوی و غیره با کارشناسان گروه عرضه کننده و تولید کننده انواع سنگ های نمای ساختمانی گروه سنگ برادران شوقی تماس بگیرید.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com