• -
  • 69
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت مرودشت

فروش و صادرات سنگ مرمریت مرودشت فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی . سنگ مرمریت مرودشت سفید رنگ بصورت تمام شمش و یک ق

فروش و صادرات سنگ مرمریت مرودشت

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

.

سنگ مرمریت مرودشت سفید رنگ بصورت تمام شمش و یک قد با قیمت منناسب در ابعاد 40 طولی موجود می باشد.

سنگ مرمریت مرودشت یکی از گروه سنگ های لایم استون از معادن مرودشت شیراز واقع در استان فارس می باشد.

 گرروه بازرگانی سنگ های ساختمانی گروه سنگ برادران شوقی توزیع کننده و عرضه کننده ی اصلی تمامی سنگ های ساختمانی در ایران می باشد.

 به جهت صادرات سنگ کوپ و همچنین سنگ مورد فرآوری در سنگبری ها از معدن مرمریت مرودشت شیراز می باشد.

.

ویژگی های سنگ مرودشت

سنگ لایم استون مرودشت دارا ی رنگی سفید و کمی متمایل به شیری رنگ می باشد که از این نظر به دلیل طیف رنگی سفیدش رقیب جدیدی برای گروه سنگ های سفید ساختمانی محسوب می شود.

از آنجا که سنگ های سفید رنگ بیشترین استفاده ها را در نماهای دالی و همچنین نماهای بیرونی و اصلی دارند، سنگ مرمریت مرودشت نیز برای همین مصارف استفاده های زیادی دارد.

.

ابعادها مختلف از مرمریت مرودشت قابل استخراج می باشد همچون سنگ 40 طولی مرمریت مرودشت که بیشترین تقاضا را دارد بصورت تمام شمش و یک قد و همچنینی بصورت 40 طولی با قدهای معمولی قابل فرآوری می باشد.

 سوراخ هایی در این سنگ بصورت طبیعی و ذاتی وجود دارد که اصلا برای سنگ مشکلی را ایجاد نمی کند.

یکی از خصیصه ها و ویژگی های اصلی سنگ مرمریت مرودشت مربوط می باشد به یکنواختی که در رنگ و همچنین یکدستی که در سطح سنگ وجود دارد .

 این ویژگی یکی دیگر از دلایلی می باشد که انتخاب مرمریت مرودشت را برای استفاده در نماهای ساختمانی بیشتر و مطمئن تر می کند.

 .

 این سنگ همانند دیگر سنگ ها در بعضی از سینه کارها دارای ناخالصی های معدنی می باشد که بصورت طرحی گلدار در سنگ پدیدار شده است.

 ناخالصی های موجود در این سنگ اصلا و به هیچ وجه از زیبایی و یکنواختی ان نمی کاهد پس با خیال راحت آن را برای مجموعه نماهای داخلی و خارجی خود استفاده کنید.

.

این سنگ با توجه به منافذ یا همان سوراخ های ریز و گاها کمی بزرگتر و قابل لمس که حالتی اسفنجی را در سنگ ایجاد می کنند اصلا مورد فراوری به جهت پر کردن انها استفاده نمی شود و تنها شما سنگ طبیعی بدون پرکننده ها را خواهید دید که در نماهای شما فضاهای بی نظیر را به وجود خواهند آورد.

پلاک دهی سنگ مرودشت بسیار عالی و مناسب می باشد.

.

قیمت خرید و فروش سنگ مرمریت مرودشت

تمامی نرخ هایی که به جهت عرضه و توزیع داخلی از جان کارخانه سنگبری گروه سنگ برادران شوقی اعلام خواهد شد بر مبنای سورت، یکدستی سنگ، ابعاد سنگ و تمام شمش بودن سنگ می باشد.

.

مثلا قیمت سنگ 40 طولی مرمریت مرودشت در سورت ممتاز دارای سه قیمت می باشد و این قیمت ها در حال حاضر با توجه به قیمت دلار بین 80 تا 130 هزار تومان می باشد که البته برای متراژهای مختلف و بالا قابلیت تخفیفات بسایر ویژه را خواهد داشت.

 علت این اختلاف قیمت در یک سورت با یک ابعاد بر می گردد به یک قد بودن و تمام شمش بودن یا نبودن سنگ که عرضه می شود.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com