• -
  • 55
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ گرانیت تکاب

فروش و صادرات سنگ گرانیت تکاب فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526   فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  

فروش و صادرات سنگ گرانیت تکاب

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

 فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

سنگ گرانیت سفید تکاب یکی دیگر از انواع پرطرفدار گرانیت های گل پنبه ای می باشد که از نظر طرح و زیبایی شناخته شده هستند.

 طرح سنگ گل پنبه ای به حدی زیبا و مجلل است که در کاغذ دیواری، کاشی و سرامیک از این طرح سنگی الهام گرفته اند و محصولات جدیدی در رنگ بندی های متفاوت به بازار عرضه ها داشته اند.

تکاب یکی از مناطق و شهرستان های استان آذربایجان غربی می باشد که علاوه بر سنگ گرانیت معدن های زیادی از سنگ تراورتن سفید و کرم قهوه ای را دارا می باشد.

همانطور که در ابتدا و شروع توضیحات و شرح اولیه در مورد گرانیت تکاب گفته شد این سنگ ذاتا سفید رنگ می باشد اما رنگ های دیگری مانند خاکستر ، طوسی و سیاه در آن باعث شده است که طرح های گل پنبه ای در آن پدیدار شود.

 .

کاربرد های سنگ گرانیت تکاب

یکی از موارد استفاده از این نمونه سنگ ساختمانی در کف پوش و کف سازی می باشد .

 علت اینکه این سنگ را برای سنگ فرش کردن خیلی و به مراتب بیشتر استفاده می کنند بر می گردد به مقاومت و سختی که این گرانیت از خود بروز می دهد.

 گرانیت ها بصوت ذاتی مقاوم و محکم هستند و این سختی را هم می توان در زمان فرآوری سنگ مشاهده کرد و متوجه برش سخت و پر هزینه آن شد و هم می توان در زمان نصب و اجرا در کف متوجه شد که با چه میزان سنگینی و وزن نیاز به دقت و قدرت نصب عالی دارد.

از گرانیت های تکاب می توان برای سنگ های نما که شامل هر نوع نمای داخلی و بیرونی ساختمان می شود استفاده کرد مخصوصا برای قسمت سنگ کف و کانتر آشپزخانه، حمام و غیره استفاده کرد.

یکی از پر کاربرد ترین زمینه هایی که از این سنگ بر حسب ابعاد و طرح می شود سنگ در بخش پله در کف پله، دیواره ها، پاگرد ها و راه روها می باشد که در حین گامل برداشتن از روی پله ها زیبایی این سنگ مکان و فضای ساختمان را بسیار با ارزش تر نشان خواهد داد.

 .

شباهت سنگ گرانیت تکاب با دیگر گرانیت ها چگونه است؟

به دلیل طرح گل پنبه ای که در این سنگ ساختمانی تکاب دیده می شود می توان آن را شبیه به سنگ گرانیت نهبندان، گرانیت زاهدان، گرانیت خرمدره و سنگ گرانیت مروارید مشهد و یزد دانست.

 

  قیمت خرید و فروش انواع گرانیت سفید تکاب 

قیمت ها بصورت روزانه با توجه به میزان تورم و تغییرات قیمت دلار اعلام می شود پس در همین جا می توان دریافت که برای دریافت قیمت سنگ در بازارهای سنگ ایران و جهان می بایست بصورت روزانه و همچنین در زمان معامله و خرید کردن استعلام کرد .

 .

استناد کردن به قیمت های قبل و گذشته در سنگ باعث می شود که مجموعه برآوردهای شما در مدیریت بودجه بندی به مشکل بر بخورد.

 برای جلوگیری از هر گونه ابهامات و واسطه گری ها در بازار سنگ بهترین راه برای خرید و سفارش این می باشد که با گروه های بازرگانی همچون گروه سنگ برادران شوقی ارتباط بگیرید و خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید.

 یک روش دیگر برای خرید مطمئن و با برنامه ریزی این است که بصورت مستقیم به معدن دارها و سنگبری های اصلی وصل شوید که اینکار برای شما غیر ممکن می شود و باز به همان مورد اول که مراجعه و ارتباط گرفتن با بازرگانی است می باشد.

.

انواع ابعاد متعارف و قابل سفارش در گرانیت

اصولا ابعاد هر سنگ با توجه به نوع مصرف و مکان استفاده ی آن می تواند متفاومت باشد.

 برای سنگ پله می بایست ابعاد کف، دیواره ها و همچنین ارتفاع پله ها را در نظر گرفت و برای هر بخش از ان ابعاد متفاوتی را داشت تا بتوان به صرفه جویی لازم و بهینه در هزینه های مصرفی رسید.

.

اما بصورت معمولا ابعادی مانند 40 و 60 طولی بصورت سورت و شمش کامل یا غیر شمش ، اسلب ، حکمی، سنگ هایی با عرض 40 تا 80 با طول آزاد و غیره نمونه های از این سایز ها هستند.

ابعاد سنگ ممکن است در یک شرایط یکسان مانند سورت بر حسب ضخامت سنگ از قیمت متفاوتی نسبت به دیگری برخوردار باشد.

در زمان خرید و سفارش تولید سنگ مورد نظر با ضخامت و ابعاد متناسب حتما اصول اولیه و بررسی های مهم را انجام دهید.

 .

جهت خرید هر نوع سنگ ساختمانی بجز گرانیت سفید رنگ تکاب می توانید با کارشناسان بخش فروش در دفتر گروه سنگ برادران شوقی تماس بگیرید.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com