• -
  • 65
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ گرانیت گل پنبه ای

فروش و صادرات سنگ گرانیت گل پنبه ای فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ  

فروش و صادرات سنگ گرانیت گل پنبه ای

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

 .

سنگ گرانیت گل پنبه ای نهبندان و زاهدان با قیمت اصل کارخانه های سنگبری بصورت فرآوری شده در تمامی ابعاد پله، طوالی 40 و 60 ، اسلب و حکمی عرضه می شود.

 .

 یکی از سنگ های ساختمانی محبوب و پرکاربرد که از استحکام بسیار بالایی هم برخوردار می باشد، سنگ گرانیت است.

 ساختار این سنگ، از دانه های بزرگ و قابل مشاهده ای تشکیل گردیده که هریک از آنها، دارای ترکیب رنگی خاصی بوده و باعث ایجاد مجموعه ای از رنگ های تیره و روشن در سنگ می شود.

 یکی از نمونه های معروف گرانیت، با نام سنگ گرانیت گل پنبه ای و با تم روشن و لکه های تیره کوچک و بزرگ شناخته می شود که استخراج آن از معادن متعددی صورت می گیرد که مهم ترین آنها، معادن نطنز، نهبندان و زاهدان می باشند.

.

 ویژگی های گرانیت گل پنبه ای

همانطور که گفتیم اصلی ترین نشانه سنگ گرانیت، تم روشن زمینه است که معمولا در رنگ های خاکستری و کرم و با لکه های تیره رنگ روی آن مشخص می شود.

 معمولا در درجه بندی انواع گرانیت، سنگهایی که لکه های درشت تری دارند در درجه بندی بالاتر و سنگهایی با لکه های ریزتر، درجات پایین این نوع سنگ، به حساب می آیند.

 برخورداری از ساب پذیری بالا، استحکام فوق العاده در برابر شرایط جوی، مقاومت زیاد در مقابل فشار و ضربه و همچنین کمترین مقدار جذب آب اصلی ترین ویژگی های سنگ گرانیت گل پنبه ای محسوب می شوند.

.

 کاریرد گرانیت گل پنبه ای

به لحاظ زیبایی و کیفیت فوق العاده، معمولا سنگ گرانیت گل پنبه ای برای استفاده در کف ساختمان و به عنوان سنگ پله و دیوارپوش، کاربرد زیادی دارد.

 همچنین استحکام بالای گرانیت، موجب گردیده که در بخش های مختلف فضای داخلی ساختمان و حتی بیرون آن، از این نوع سنگ بهره برده شود.

.

قیمت گرانیت گل پنبه ای

مهم ترین عوامل موثر در بالا بودن قیمت این نوع گرانیت، ابعاد، نوع سنگ، معدن محل استخراج و هرینه های مربوط به آن، کیفیت فرآوری، نوع برش، سورت بندی سنگ، وجود کمترین رگه، خال و غده در سنگ و... می باشند.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com