• -
  • 70
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات تراورتن حاجی آباد کرم روشن چکی و اقساط

فروش و صادرات تراورتن حاجی آباد کرم روشن چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت . اگر ب

فروش و صادرات تراورتن حاجی آباد کرم روشن چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

.

اگر به دنبال یک سنگ باکیفیت در تم رنگ کرم روشن هستید، سنگ تراورتن حاجی آباد می تواند یک گزینه ی عالی برای شما و نمای بیرونی ساختمانتان باشد. این سنگ یکی از معروف ترین و قدیمی ترین سنگ های تراورتن بازار محسوب می شود که در رنگ های مختلف کرم روشن تا تیره همراه با هاله های بسیار زیبا یافت می شود.

.

سنگ تراورتن حاجی آباد به دلیل تراکم بسیار خوب، در بازار به دو صورت موجدار و بی موج و در دو روش صیقلی و چرمی تولید می شود. قد و پای این سنگ به طور ذاتی بلند است و به دلیل تنوع در رنگ و طرح، سورت بندی های مختلفی دارد. این سنگ از نظر ظاهری شباهت های بسیار زیادی به سنگ تراورتن دره بخاری و یا تراورتن کرم تکاب دارد.

.

ویژگی های سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ های تراورتن معادن حاجی آباد، همگی یک ویژگی مشترک و بسیار خوب دارند و آن هم میزان تراکم بسیار خوب سنگ می باشد. به دلیل بافت متراکم این سنگ، قابلیت ابزار خوری بسیار خوبی دارد و در هنگام برش کاری، به هیچ عنوان سنگ ترک نمی خورد. تم رنگی روشن و جذاب این سنگ در کنار سایر ویژگی های آن، از دلایل شهرت آن در بین طراحان، سازندگان و مهندسان می باشد.

.

این سنگ از جنسیت استخوانی بسیار خوبی برخوردار است و قابلیت ساب پذیری بسیار خوبی دارد. سطح این سنگ براق و درخشان است و استفاده از آن در هر فضایی، نور را منعکس می کند و گرمی و شکوه خاصی به فضای اطراف خود می بخشد. 

تراورتن حاجی آباد از بافت متخلخل مناسبی برخوردار است و به همین دلیل وزن بسیار سبکی نسبت به دیگر سنگ های ساختمانی دارد. به دلیل حفره های موجود در بافت این سنگ، چسبدگی بسیار خوب و ایده آلی با ملات ماسه سیمان دارد.

این سنگ به دلیل استحکام بسیار خوب آن، قابلیت ابزار خوری فوق العاده خوبی دارد. سنگ تراورتن حاجی آباد یک گزینه ی عالی برای نما های رومی و کلاسیک ساختمان ها می باشد. زیرا به خوبی برش می خورد و دچار ترک خوردگی نمی شود. 

مقاومت بسیار خوب این سنگ نسبت به آفتاب و باران از دیگر مزیت های خوب این سنگ می باشد. لایه یو وی سطح سنگ از آن در برابر نور خورشید محافظت می کند و به هیچ عنوان نمی گذارد سنگ تغییر رنگ دهد و ظاهر آن خراب شود. 

این سنگ بهترین گزینه برای نمای مناطق سردسیر، مرطوب و یا گرمسیر است. تراورتن حاجی آباد با آب و هوای مختلف کشور سازگار است و تحت هیچ شرایطی ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد.

.

کاربرد سنگ تراورتن حاجی آباد کرم روشن

از سنگ های تراورتن به دلیل وزن سبک و چسبندگی بسیار خوب، بیشتر در نما های بیرونی ساختمان ها استفاده می کنند. از این سنگ می توان نما های برجسته ی بسیار زیبایی را طراحی کرد. جهت استفاده در نمای ساختمان های مرتفع حتما تمامی سنگ ها اسکوپ شوند تا خطر سقوط سنگ در دراز مدت و یا در زمان زلزله به حداقل برسد

.

این سنگ در ابعاد مختلف فرشی و پلاک های عرض 40 طولی تولید و فرآوری می شود. از مهمترین کاربرد های این سنگ می توان اشاره نمود به:

بهترین گزینه برای نمای رومی و کلاسیک ساختمان ها

نمای مدرن ساختمان و تلفیق سنگ سوپر حاجی آباد با سنگ طرح چوب 

سنگفرش محوطه های بیرونی

بدنه دیوار های داخلی ساختمان ها 

پوشش دیوار راه پله

ساخت صراحی، آبنما و دیگر مصنوعات سنگی

امروزه سنگ هایی تحت عنوان ترامیت همچون ترامیت سفید همدان، در حال تولید در کارخانجات هستند که بیشترین کاربرد را در نمای بیرونی ساختمان ها دارند و قیمت آنها نسبت به سنگ های تراورتن نیز بسیار مناسب است. برای آشنایی بیشتر با این سنگ ها حتما مطالبی که در رابطه با آن نوشته ایم را بخوانید.

.

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد کرم روشن

پارامتر های بسیار زیادی در تعیین قیمت سنگ های تراورتن تاثیر گذار می باشند. از آنجایی که این سنگ سورت بندی های مختلف و متنوعی دارد، قیمت این سنگ نیز وابسته به سورت سنگ می باشد. هر چقدر تم رنگ سنگ روشن تر و سطح آن یکدست تر باشد، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند.

.

کیفیت ساب و فرآوری سنگ از دیگر معیار های بسیار مهم در قیمت گذاری سنگ می باشد. در برخی از کارخانجات سنگ ها را کوره می کنند و با استفاده از حرارت، سنگ را چند درجه روشن تر و سفید تر می کنند. این کار باعث آسیب رسیدن شدیدی به سنگ می شود. اینکه سنگ ها کوره نشده باشند و با استفاده از مواد پرکننده ی رزین، پر شده باشند، بر قیمت سنگ ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

.

ابعاد و ضخامت سنگ ها از پارامتر های بسیار تاثیر گذار در قیمت سنگ است. هر چقدر قد و پای سنگ های پلاک بلند تر باشد، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند و در دسته سنگ های تراورتن شمش قرار می گیرد. ضخامت سنگ ها همگی باید یکسان باشند و چهارگوشه ی سنگ نیز باید گونیا باشد که نشان دهنده ی کیفیت خوب برش سنگ است. به طور کلی سنگ تراورتن حاجی آباد کرم روشن قیمت بسیار مناسبی با توجه به ویژگی های بسیار خوب آن دارد. سنگ تراورتن عسلی بمانی یکی دیگر از گزینه های بسیار خوب برای نمای ساختمان می باشد که قیمت بسیار مناسبی دارد.

.

 معدن سنگ تراورتن حاجی آباد

معادن سنگ تراورتن کرم حاجی آباد دارای سینه کار های متعددی می باشد که در استان مرکزی و در حومه شهرستان محلات واقع شده اند. به طور میانگین ماهیانه حدود 75 هزار تن کوپ سنگ خام از این معادن استخراج می شود. سورت های مختلف این سنگ را می توان در اکثر سنگبری ها و سنگ فروشی های سراسر کشور مشاهده کرد. معدن این سنگ در نزدیکی معدن سنگ تراورتن عباس آباد، یکی از معروف ترین سنگ های سفید بازار قرار دارد و هر دوی آنها از معادن شهرستان محلات استخراج می شوند.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com