• -
  • 66
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن دره بخاری چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن دره بخاری چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت . تراور

فروش و صادرات سنگ تراورتن دره بخاری چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

.

تراورتن دره بخاری یکی از مرغوب ترین و بهترین سنگ های تراورتن زمینه روشن موجود در بازار است. این سنگ را جزء دسته سنگ های کرم رنگ شناسایی می کنند اما سورت های سوپر دره بخاری از تم رنگی سفید و روشن برخوردار می باشد. تراورتن دره بخاری همانند سایر سنگ های تراورتن موجود در بازار، به دو صورت موجدار و بی موج برش داده می شود. نوع بی موج این سنگ در نما های رومی و کلاسیک به وفور استفاده می شود. از آنجایی که این سنگ جزو سنگ های مرغوب موجود در بازار شناخته می شود، ویژگی های بسیار خوبی دارد. 

سورت های سوپر و ممتاز این سنگ دارای زمینه رنگی کرم روشن و مایل به سفید می باشند. البته معدن این سنگ دارای سینه کار های مختلفی می باشد که از هر کدام، سنگی با طرح و نقش متفاوت و ویژگی های مشترک استخراج می شود.

.

ویژگی های تراورتن دره بخاری سوپر

همانطور که می‌دانید سنگ‌های تراورتن به دلیل وزن سبک آن،برای استفاده در نمای ساختمان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. از مزیت های بسیار خوب این سنگ می توان اشاره نمود به: 

سنگ تراورتن سوپر دره بخاری از تم رنگی سفید همراه با هاله های بسیار کم برخوردار است. ساب پذیری بسیار خوب این سنگ و سطح براق و درخشان و یکدست ، از بهترین مزیت های این سنگ به شمار می رود. 

تراکم بسیار خوب و تخلخل مناسب این سنگ نسبت به سایر سنگ های تراورتن از دیگر ویژگی های این سنگ می باشد. سنگ دره بخاری وزن سبکی دارد و خلل و فرج موجود در این سنگ، سبب چسبندگی خوب آن با ملات گردیده است. 

این سنگ به هیچ عنوان شوره نمی زند. از این سنگ می توان در نمای بیرونی مناطق مختلف سردسیر یا مرطوب استفاده نمود. تراورتن دره بخاری ماندگاری بسیار بالایی دارد و تحت هیچ گونه عوامل خارجی، ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد.

.

یکی از ویژگی های خوب سنگ دره بخاری، ابزار خوری ایده آلی دارد و به راحتی قابل برش می باشد. این سنگ را می توان در کارخانه توسط دستگاه های سنگ بری و یا در محل پروژه توسط ابزار هایی همچون سنگ فرز و … سنگ را به راحتی برش داد.

.

کاربرد های سنگ تراورتن دره بخاری 

این سنگ در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی دوچندان ساختمان می گردد. ناگفته نماند که تراورتن دره بخاری را به دلیل تخلخل مناسب به دو صورت صیقلی و چرمی فرآوری می کنند. این سنگ هم از نظر ظاهری و هم از نظر ویژگی، شباهت بسیار زیادی به سنگ تراورتن عباس آباد دارد. 

 .

از کاربرد های این سنگ می توان اشاره کرد به:

  • نمای بیرونی ساختمان، نما های رومی، کلاسیک و مدرن
  • دیوار های داخلی ساختمان
  • سنگفرش محوطه های بیرونی به صورت چرمی
  • ساخت صراحی و مصنوعات سنگی

.

قیمت سنگ تراورتن دره بخاری سوپر و عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک سنگ

پارامتر های بسیار زیادی در تعیین قیمت یک سنگ تاثیر می گذارد و همه ی آن پارامتر ها بر قیمت سنگ دره بخاری نیز موثر است. از مهمترین عواملی که بر قیمت سنگ ها اثر گذار است ابعاد و ضخامت سنگ می باشد. هر چقدر سنگ های طولی ارتفاع بلند تری داشته باشد قیمت سنگ بیشتر است. البته یکی از ویژگی های ذاتی و بسیار خوب سنگ تراورتن دره بخاری، ارتفاع بلند سنگ ها می باشد. معمولا این سنگ را به صورت عرض 40 طولی با ضخامت های 1.7 تا 2 سانت برش می دهند.

.

کیفیت برش، ساب و فرآوری نیز بر قیمت سنگ ها تاثیر بسیار زیادی می گذارد. هر چقدر ساب سنگ بهتر باشد، سطح سنگ روشن تر و براق تر می باشد. استفاده از مواد رزین با کیفیت در روند فرآوری سنگ، سبب افزایش طول عمر سنگ و افزایش قیمت سنگ می شود. سنگ ها باید همگی ضخامت یکسانی داشته باشند و چهار گوشه ی آنها بدون لب پریدگی و یا ترک خوردگی باشد

.

سورت سنگ نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت سنگ ها می گذارد. هر چقدر سورت سنگ یکدست تر باشد و این کار دقیق تر انجام شده باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر می شود. سورت دقیق سنگ به معنای دسته بندی سنگ هایی که از نظر ظاهری و از نظر ابعاد یا ارتفاع شبیه به یکدیگر می باشند. اگر قصد دارید تا با سنگ ترامیت همدان آشنا شوید، حتما مطالبی را که مورد آن نوشته ایم را مطالعه کنید. 

به طور کلی سورت های سوپر و ممتاز تراورتن دره بخاری که تم رنگی کرم روشن و مایل به سفید دارند، از قیمت نسبتا بالایی برخوردار هستند. اغلب از این سنگ در نمای ساختمان های لوکس مناطق سردسیر و یا مرطوب استفاده می شود.

.

معدن سنگ تراورتن دره بخاری 

معدن سنگ دره بخاری، سینه کارهای متعدد و مختلفی دارد. از هر یک از این سینه کارها ماهانه بیش از ۱۵ هزار تن سنگ دره بخاری در رنگ ها و طرح های مختلف استخراج می‌گردد. این معدن در استان مرکزی، شهرستان محلات، جاده خمین و در مجاورت معدن تراورتن حاجی آباد قرار دارد. سورت بندی این سنگ پس از استخراج و فرآوری در کارخانه های سنگبری انجام می گیرد. سورت و درجه بندی تراورتن دره بخاری شامل سوپر، ممتاز، درجه یک و نهایتاً درجه ۲ می‌باشد. از دیگر سنگ های با کیفیت مورد استفاده در نما می توان اشاره نمود به:

تراورتن عسلی یزد _ تراورتن کرم کاشان _ تراورتن ابیانه _ تراورتن آبگرم محلات

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com