• -
  • 80
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن عباس آباد کرم چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن عباس آباد کرم چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ . تراورت

فروش و صادرات سنگ تراورتن عباس آباد کرم چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

تراورتن نوعی سنگ رسوبی است که از رسوبات چشمه های آبگرم بوجود آمده اند. سنگ عباس آباد یکی از انواع سنگ های تراورتن است که کیفیت بی نظیر و ظاهر فوق العاده زیبایی دارد. این سنگ نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شناخته شده است. تراورتن عباس آباد دارای تم رنگی کرم تیره یا بژ، کرم روشن و سفید است که در سطح آن با توجه به سورت سنگ رگه های قرمز یا هاله های طوسی دیده می شود.

.

تراورتن عباس آباد کرم به خاطر قیمت مناسب و رنگ جذاب و گرم، بیشتر در نما های بیرونی مخصوصا نما های رومی ساختمان ها استفاده می شود. این سنگ سورت بندی بسیار زیادی دارد و تنوع در طرح های آن فوق العاده زیاد است. این سنگ گاها شباهت زیادی به تراورتن دره بخاری دارد. معدن هر دو سنگ در نزدیکی یکدیگر و در شهر محلات قرار دارد. 

این سنگ به دو صورت صیقلی و چرمی و در دو نوع موجدار و بی موج فرآوری می گردد. تراورتن عباس آباد به کشور های بسیار زیادی در سراسر جهان صادر می شود.

.

ویژگی های سنگ تراورتن عباس آباد

مهم ترین و اصلی ترین ویژگی این سنگ، بافت متراکم و مستحکم آن نسبت به سایر سنگ های تراورتن است. به همین دلیل مقاومت خوبی در برابر فشار، ضربه و سایش دارد. بافت متخلخل این سنگ نیز سبب شده تا از وزن سبکی برخوردار باشد و چسبندگی ایده آلی با ملات داشته باشد. از ویژگی های خوب این سنگ باید اشاره کرد به: 

تراورتن عباس آباد به دلیل بافت و ساختار استخوانی، از ساب پذیری فوق العاده خوبی برخوردار است. سطح این سنگ براق و درخشان است و نور را به خوبی منعکس می کند. 

این سنگ بهترین گزینه برای استفاده در نمای مناطق مرطوب و یا سردسیر کشور است. چون سنگ عباس آباد به دلیل بافت و ساختار بسیار عالی، به هیچ عنوان شوره نمی زند و ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد.

.

ظاهر بسیار زیبا و جذاب این سنگ از دیگر مزیت های خوب آن محسوب می شود. این سنگ سورت بندی بسیار زیادی دارد و تنها توسط افراد با تجربه می تواند سورت بندی شود. قیمت بسیار مناسب این سنگ نسبت به ویژگی های خوب آن یکی دیگر از ویژگی های این سنگ است.

.

به دلیل جنسیت مقاوم و متراکم این سنگ، قابلیت برش پذیری و ابزار خوری بسیار خوبی دارد. این سنگ به هیچ عنوان در هنگام برش، ترک نمی خورد به همین دلیل گزینه ی بسیار خوبی برای نما های برجسته ی رومی محسوب می شود. سنگ تراورتن کرم تکاب نیز از دیگر سنگ های باکیفیت و با دوام به حساب می آید.

.

اربرد سنگ تراورتن عباس آباد

بیشتر استفاده از سنگ های تراورتن به خصوص عباس آباد، استفاده در نما های بیرونی ساختمان است. از سنگ هایی که زمینه ای کرم مایل به سفید دارند، در نمای ساختمان های مدرن با ترکیب آنها با سنگ هایی همچون گرانیت مشکی چایان یا سنگ طرح چوب، نما های جذابی را طراحی و خلق می کنند. این سنگ به دلیل سطح صیقلی و براق، نور را به خوبی منعکس کرده و گرمی و شکوه خاصی به فضای اطراف ساختمان می بخشد.

.

نمای اصلی ساختمان ها

دیوار های داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری

راهرو های مجتمع های تجاری و اداری

سنگفرش محوطه های بیرونی

دکوراسیون فضا های عمومی ساختمان ها

ساخت مصنوعات سنگی

.

معدن سنگ تراورتن کرم عباس آباد

معدن این سنگ در استان مرکزی، شهرستان محلات مهد سنگ های تراورتن باکیفیت ایران، و در نزدیکی روستای نیم ور واقع شده است. این معدن به عنوان یکی از غنی ترین معادن سنگ ایران محسوب می شود و سینه کار های بسیار زیادی دارد. از این معادن ماهانه بیش از ۹۰ هزار تن سنگ تراورتن استخراج می‌شود. از معروف ترین سینه کار های این معدن می توان به سینه کار قاسمی فر، حسنی پور، سینه کار توکلی و یا معدن رستمی اشاره کرد. 

معدن این سنگ در مجاورت معدن سنگ تراورتن حاجی آباد یکی دیگر از سنگ های باکیفیت ایران و جهان قرار دارد.

.

قیمت تراورتن عباس آباد کرم روشن

پارامتر های بسیار زیادی در قیمت این سنگ تاثیر می گذارد و قیمت سنگ تراورتن عباس آباد متغیر است. اما یکسری نکات هستند که در قیمت گذاری این سنگ بسیار تاثیر دارند و باید قبل از خرید به آنها آگاهی داشت. به عنوان مثال ارتفاع یا قد و پای سنگ های عرض 40 طولی هر چقدر بلند تر باشد سنگ در دسته های شمش قرار می گیرد و قیمت آن افزایش پیدا می کند.

.

کیفیت ساب سنگ نیز در تعیین قیمت این سنگ بسیار موثر است. هر چقدر سنگ ساب بهتری خورده باشد، سطح آن براق و درخشان تر می شود. کیفیت مواد استفاده شده در فرآوری سنگ همچون رزین و مواد پر کننده، در تعیین قیمت آن تاثیر بسیار زیادی دارد. اما متاسفانه خیلی از افراد و خریداران نمی توانند به آن آگاهی پیدا کنند.

.

هر چقدر سطح سنگ تمیز تر و پاک تر باشد و رگه های کمتری مشاهده شود، سنگ در دسته های ممتاز و سوپر قرار می گیرد و قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند. به طور کلی قیمت سنگ تراورتن عباس آباد کرم بسیار مناسب است و می توان از این سنگ بدون دغدغه در نمای هر منطقه ای استفاده کرد. بازرگانی سنگ هویدا با تولید و تامین سورت های مختلف تراورتن عباس آباد و تراورتن بمانی نژاد، و ارائه ی فروش با قیمت بسیار مناسب و رقابتی، آماده همکاری با شما عزیزان است. از دیگر سنگ های باکیفیت باید اشاره کرد به:

تراورتن آبگرم محلات، سنگ تراورتن سیلور تکاب و تراورتن ابیانه سفید ممتاز

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com