• -
  • 64
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ . امروز

فروش و صادرات سنگ تراورتن عسلی یزد ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

امروزه از سنگ های تراورتن به دلیل وزن سبک و کیفیت بسیار خوب، بیشتر در نما های بیرونی ساختمان استفاده می شود. رنگ و طرح مختلف این سنگ ها نیز با توجه به سلیقه ی سازنده و طراح می تواند متفاوت باشد. تراورتن عسلی ممتاز یزد با تم رنگی  کرم عسلی خاص و سطح یکدست جزء سنگ های پرطرفدار بازار به حساب می آید. در سطح این سنگ گاها رگه ها و هاله های تیره رنگی مشاهده می شود که می تواند باعث افزایش جذابیت سنگ گردد. 

از نظر ظاهری، گاها این سنگ شباهت بسیار زیادی به برخی از سورت های تراورتن کرم تکاب دارد. این سنگ دارای ویژگی های بسیار خوبی است. از جمله: 

سنگ های تراورتن یزد به دلیل بافت متراکم و تخلخل مناسب، از ساب پذیری خوبی برخوردار هستند. سطح این سنگ براق و صیقلی می باشد و از زیبایی خاصی برخوردار می باشد. 

وزن سبک و بافت متخلخل سنگ یزد، باعث گردیده تا این سنگ چسبندگی بسیار خوبی با ملات دیوار داشته باشد. به همین دلیل سنگ عسلی یزد بیشترین کاربرد را در نمای های بیرونی ساختمان دارد. 

این سنگ به هیچ وجه شوره نمی زند، به همین سبب می تواند بهترین گزینه برای استفاده در نمای مناطق مرطوب باشد. نظافت آسان این سنگ به دلیل سطح صیقلی آن نیز از ویژگی های خوب این سنگ محسوب می شود. 

قد و پای این سنگ ها بلند است. همین امر سبب می گردد تا در هنگام استفاده از آن در نمای بیرونی ساختمان، از بند کشی کمتری استفاده شود و زیبایی نما را دو چندان جلوه دهد. 

این سنگ قابلیت بسیار خوب ابزار خوری و برش کاری دارد. سنگ تراورتن یزد در اجرای ابزار های مختلف نمای برجسته ی رومی، دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی شود.

.

کاربرد سنگ تراورتن عسلی یزد

تراورتن کرم عسلی یزد در کارخانجات گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت ساب و فرآوری بسیار خوبی برخوردار است و استفاده از آن در نمای ساختمان، سبب زیبایی منحصر به فرد ساختمان می گردد. این سنگ کیفیت بسیار عالی ای دارد و می توان از آن در بخش های مختلف ساختمان استفاده نمود.

.

نمای بیرونی و اصلی ساختمان

بهترین گزینه برای اجرای نما های رومی و کلاسیک

سنگ نمای ویلا

دیوار های محطوه داخلی ساختمان و دیواره پارکینگ

سنگ کف قسمت های داخلی ساختمان های اداری و مسکونی

و …

برای گیرایی سنگ های تراورتن نما با بدنه دیوار نما، بهتر است تمام سنگ ها را اسکوپ نماییم. استفاده از چسب بتن در ملات پشت سنگ نما، از دیگر اقدامات بسیار مهم می باشد که گیرایی سنگ را بال ملات افزایش می دهد. با ترکیب این سنگ با متریال هایی همچون آجرنما یا سنگ تراورتن سیلور تکاب، می توان نما های مدرن جذابی را طراحی و خلق کرد.

 .

معیار های تاثیر گذار بر قیمت سنگ تراورتن ممتاز عسلی یزد

پارامتر های مختلفی می تواند بر قیمت سنگ های تراورتن تاثیر بگذارد و این فاکتور ها نیز بر تعیین قیمت این سنگ صدق می کنند. کیفیت ساب و فرآوری سنگ از مهمترین آنها است. زیرا هر چقدر هم اگر یک سنگ با کیفیت باشد، اگر فرآوری خوبی بر روی آن انجام نشود می تواند بعد ها مشکل ساز شود.

.

ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد و یا ارتفاع سنگ های طولی اگر بلند باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر می باشد. میزان دقت در سورت بندی سنگ و میزان یکدست بودن آن در ورق های سنگ نیز از مهمترین فاکتور تاثیر گذار بر قیمت سنگ می باشد. کیفیت فرآوری و استفاده از مواد رزین باکیفیت نیز در تعیین قیمت سنگ بسیار موثر است. اینکه ضخامت تمام ورق های یک دسته سنگ یکسان باشد و چهارگوشه سنگ گونیا باشد یا به اصطلاح لب پر نباشد، در تعیین قیمت سنگ اهمیت بسیار زیادی دارد.

.

به طور کلی قیمت این سنگ مناسب است و نسبت به کیفیت بسیار خوبی که دارد، می تواند بهترین گزینه برای نمای ساختمان باشد. اگر قصد دارید با سنگ تراورتن عباس آباد، یکی از محصولات باکیفیت گروه سنگ برادران شوقی  که مورد استفاده در نمای بیرونی ساختمان می باشد آشنا شوید، حتما مطلبی که در این زمینه نوشته ایم را مطالعه کنید.

.

معدن سنگ تراورتن عسلی یزد

همانطور که از نام این سنگ پیداست، معدن آن در استان یزد قرار دارد. از معادن معروف و مشهور تراورتن یزد، می توان به تراورتن بمانی نژاد و تراورتن دهشیر یزد اشاره نمود. معدن دهشیر سینه کار های مختلفی دارد که از معروف ترین آنها باید به معدن دهشیر دلاوری یزد اشاره کرد. به طور کلی سنگ های معادن یزد، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و به دلیل ظاهر زیبا و براق، به صورت موجدار و بی موج تولید و به کشور های زیادی صادر می گردند. از دیگر سنگ های مشابه می توان اشاره نمود به: 

تراورتن شکلاتی کاشان _ سنگ تراورتن حاجی آباد ممتاز _ سنگ تراورتن رامشه

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com