• -
  • 65
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن تکاب ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن تکاب ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با سازندگان و انبوه سازان همکاری با صادر کنند

فروش و صادرات سنگ تراورتن تکاب ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

.

سنگ تراورتن کرم تکاب ممتاز یکی از سنگ های پرکاربرد و معروف در استفاده به عنوان سنگ نما به خصوص نمای رومی می باشد.این سنگ با زمینه رنگ کرم یا قهوه ای به دو صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود. هاله ها و رگه های محو طوسی در سطح این سنگ مشاهده می شود که به زیبایی این سنگ می افزاید

.

این سنگ به دلیل شباهت بسیار زیاد به سنگ تراورتن حاجی آباد و قیمت مناسب، شهرت زیادی پیدا کرده است. سنگ های بسیار زیادی از تم رنگی کرم روشن و عسلی برخوردار هستند اما تراورتن تکاب ممتاز کیفیت بسیار خوب و قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر سنگ ها دارد. شایان ذکر است، سنگ های تراورتن عسلی یزد و تراورتن کرم کاشان، در دسته سنگ های باکیفیت و خوش قیمت بازار قرار دارند. معدن این سنگ دارای سینه کار های مختلفی است که از همه ی آنها، سنگ تراورتن باکیفیت با زمینه رنگی کرم استخراج می شود. از انواع مختلف این سنگ می توان نام برد:

.

تراورتن تکاب سوپر پلاس

بالاترین و روشن ترین سورت سنگ تکاب، سورت سوپر پلاس این سنگ می باشد. سطح این سنگ کرم روشن و یکدست می باشد که تمامی ارتفاع سنگ های طولی آن، شمش است. نمونه سورت سوپر پلاس در عکس اصلی این مطلب در قسمت فوق می باشد.

.

سنگ تراورتن عسلی تکاب

این سنگ از تم رنگی کرم عسلی بسیار زیبا و جذابی برخوردار است. در سطح این سنگ گاها هاله هایی مشاهده می شود که به جذابیت سنگ می افزاید. سنگ تراورتن عسلی گزینه ی مناسبی برای نما های رومی و کلاسیک می باشد.

 .

تراورتن تکاب ابر و بادی

به طور کلی سنگ های تراورتن بی موج، در بین سازندگان و طراحان محبوبیت بسیار زیادی دارد. برخی از این سنگ ها در سطحشان، هاله های بسیار زیبایی به شکل ابر و بادی دارند. استفاده از این سنگ ها در نما های رومی، زیبایی خارق العاده ای را بوجود خواهد آورد.

.

تراورتن موجدار تکاب با تم رنگی کرم روشن، از محصولات جدید مجموعه بازرگانی سنگ هویدا است که به تازگی تولید آن آغاز شده است. این سنگ نه تنها در نمای اصلی بلکه گزینه ی مناسبی برای نما های داخلی ساختمان است. نمونه ی این سنگ را در عکس زیر می توان مشاهده کرد.

.

ویژگی های سنگ تراورتن تکاب

در سورت های خوب تراورتن تکاب، می توان خلل و فرج های ریزی را مشاهده کرد اما سورت های ضعیف تر دارای بافت متخلخل بیشتری می باشند. این سنگ از کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی برخوردار است و از مزیت های خوب آن می توان اشاره نمود به:

.

تخلخل مناسب این سنگ سبب گردیده تا از وزن بسیار مناسب و سبکی داشته باشد. خلل و فرج های موجود در این سنگ از یک طرف توسط مواد رزین و ماستیک ها پر می شود تا ظاهر بسیار زیبا و یکدستی را بوجود آورد. طرف پشت سنگ به دلیل تخلخلی که دارد سبب چسبندگی بسیار خوب با ملات دیوار نما می شود. 

این سنگ مقاومت بسیار خوبی در برابر نور آفتاب و رطوبت و بارندگی دارد. ماندگاری بسیار خوب و بالای این سنگ، سبب گردیده تا به یکی از مشهور ترین سنگ های تراورتن بازار تبدیل گردد.

 .

تراورتن تکاب ممتاز به هیچ عنوان شوره نمی زند و می توان از آن در نمای بیرونی ساختمان های مناطق مرطوب و سردسیر نیز استفاده نمود. این سنگ در مناطق گرمسیر و خشک نیز بسیار با دوام است و به هیچ وجه ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد 

قیمت بسیار مناسب این سنگ از بهترین مزیت های آن نسبت به سایر سنگ های زمینه روشن  مانند تراورتن سفید ابیانه  و تراورتن ممتاز دره بخاری می باشد.

.

یکی از بهترین ویژگی های ذاتی این سنگ، قد و پای بسیار بلند و شمش این سنگ است. سنگ های پلاک عرض 40 طولی این سنگ ارتفاع بسیار بلندی دارند که این خود نشان دهنده ی سلامت بسیار خوب سنگ است. سورت بندی سنگ تکاب بسیار دقیق است و این سنگ سورت بندی بسیار زیادی ندارد. از این رو، بازی رنگ در این سنگ حداقل می باشد.

.

کاربرد های تراورتن کرم تکاب ممتاز

تراورتن کرم روشن تکاب در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی منحصر به فرد ساختمان می گردد. این سنگ به دلیل کیفیت بسیار خوبی که دارد، از آن می توان در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود. یکی از ویژگی های بسیار خوب این سنگ که در قسمت قبل ذکر نشد، قابلیت بسیار خوب برش کاری و ابزار خوری این سنگ می باشد.

.

سنگ تراورتن تکاب یک گزینه ی عالی برای نمای برجسته ی ساختمان ها مخصوصا نما های رومی که نیاز به ابزار های مختلف دارد، می باشد. با تلفیق این سنگ با ترامیت طرح چوب، تراورتن سیلور تکاب و یا گرانیت مشکی نطنز، می توان نما های جذاب مدرنی را طراحی و خلق کرد. از کاربرد های این سنگ می توان اشاره نمود به:

.

  • نمای بیرونی ساختمان
  • نما های رومی، کلاسیک و مدرن
  • سنگ پشت کاری
  • دیوار های داخلی ساختمان
  • محوطه سازی ها
  • سنگ کف قسمت های بیرونی و یا داخلی ساختمان ها
  • و

با تلفیق این سنگ با دیگر مصالح همچون آجر نما یا سنگ های گرانیت مشکی، می توان نما های مدرن و بسیار جذابی را طراحی نمود.

.

قیمت سنگ تراورتن کرم تکاب

پارامتر های بسیار زیادی بر قیمت یک سنگ تراورتن تاثیر می گذارد و همه ی آن ها در تعیین قیمت این سنگ نیز صدق می کند. قیمت سنگ با سورت آن و کیفیت فرآوری آن رابطه مستقیمی دارد. هر چقدر تم رنگی سنگ روشن تر باشد و سنگ براق و درخشان تر باشد، قیمت آن بیشتر است

 .

سنگ های پلاک عرض 40 طولی معمولا ضخامتی بین 1.7 تا 2 سانت دارند. هر چقدر ارتفاع سنگ های طولی بیشتر باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر است. البته ارتفاع بلند سنگ های پلاک طولی تراورتن تکاب، جزو ویژگی ذاتی و بسیار خوب این سنگ است. قد و پای بلند سنگ ها، نشان دهنده ی سلامت سنگ می باشد. 

کیفیت ساب و فرآوری سنگ از پارامتر های بسیار مهم در قیمت سنگ و ماندگاری سنگ است. اگر در هنگام فرآوری سنگ، از ساینده های مرغوب استفاده شود، سنگ ساب خوبی خورده و سطح درخشانی پیدا می کند. 

ضخامت سنگ های یک دسته، باید همگی یکسان و یک اندازه باشند. چهار گوشه ی سنگ ها نیز باید همگی کاملا گونیا و بدون ترک خوردگی یا لب پریدگی باشد. این ها همگی از فاکتور های سلامت سنگ و کیفیت خوب فرآوری سنگ محسوب می شوند.

 .

به طور کلی تراورتن تکاب ممتاز قیمت بسیار مناسبی دارد و همه ی پیمانکاران و سازندگان توانایی خرید این سنگ را دارا می باشند. جهت خرید سنگ های تراورتن نما، با بالاترین کیفیت و قیمت رقابتی می توانید با ما در تماس باشید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com