• -
  • 65
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم عسلی دهشیر ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم عسلی دهشیر ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و انبوه

فروش و صادرات سنگ تراورتن کرم عسلی دهشیر ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

تهاتر و مشارکت در ساخت

 .

تراورتن کرم دهشیر دارای طیف رنگی کرم، کرم عسلی و شکلاتی است که گاهاً در آن هاله‌ها و رگه های قهوه‌ای و صورتی هم به چشم می‌خورد. این سنگ در کارخانه به دو صورت موجدار و بی موج به دو روش صیقلی و چرمی فرآوری می گردد. ظاهر بسیار زیبا، سورت مناسب و یکدست بودن تم رنگی سنگ، سبب گردیده تا از آن در پروژه های متراژ بالا استفاده شود. سنگ های تراورتن کرم و کرم عسلی بسیار زیادی در بازار موجود می باشد اما سنگ دهشیر به دلیل کیفیت بسیار خوب و مزیت های عالی که دارد، جزء سنگ های محبوب و پر طرفدار سازندگان قرار دارد. این سنگ از نظر ظاهری تا حدودی شبیه به برخی از سورت های سنگ تراورتن تکاب است.

.

ویژگی های سنگ تراورتن عسلی دهشیر

این سنگ به علت ماهیت و جنس تراورتنی که دارد از مزایا و ویژگی‌های زیادی برخوردار است. از مهمترین آنها می توان اشاره نمود به:

.

میزان تخلخل مناسب این سنگ و چسبندگی بسیار خوب آن با ملات سبب گردیده تا از آن در نمای بیرونی ساختمان استفاده کنند. به دلیل ظاهر بسیار زیبا و براق در کنار تم رنگی روشن و یکدست، از آن می توان در نما های رومی استفاده نمود. از این سنگ می توان در نمای بیرونی با تلفیق آجر و چوب نیز طرح زیبایی را بوجود آورد.

.

سنگ دهشیر ساب پذیری فوق العاده خوبی دارد. سطح براق و درخشان این سنگ سبب زیبایی دوچندان این سنگ گردیده است. در فرآوری تراورتن کرم دهشیر جهت پر کردن منافذ سطح روی سنگ، از ماستیکی که به رنگ زمینه اصلی باشد استفاده می‌کنند.

.

این سنگ به راحتی در رنگ های کرم، کرم عسلی و شکلاتی سورت بندی می شود. یکی از ویژگی های خوب این سنگ، فرآوانی آن و قابل تامین بودن آن در متراژ های بالا برای پروژه های بزرگ می باشد. قیمت بسیار مناسب این سنگ نیز سبب گردیده تا به یکی از پر فروش ترین سنگ های تراورتن بازار تبدیل گردد. 

این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و می توان از آن در نمای بیرونی ساختمان های مناطق گرمسیر، سردسیر و مرطوب استفاده نمود. این سنگ به هیچ عنوان شوره نمی زند و از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار است.

یکی از ویژگی های بیسیار خوب این سنگ، قد و پا یا همان ارتفاع بلند سنگ های پلاک است. قد و پای سنگ های دهشیر به طور ذاتی بلند و شمش است که این خود نشان دهنده ی سلامت سنگ می باشد.

.

کاربرد تراورتن دهشیر

تراورتن کرم عسلی دهشیر در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی دوچندان ساختمان می گردد. از این سنگ به دلیل بافت متخلخل و وزن سبکی که دارد، در قسمت های مختلف ساختمان از آن استفاده می کنند. سنگ تراورتن دهشیر کیفیت خوبی دارد و در هنگام برش کاری و ابزار زنی های مختلف، دچار شکستگی و ایجاد پرتی نمی شود.

.

نمای اصلی ساختمان، نما های رومی، کلاسیک و مدرن

نمای داخلی ساختمان و دیوار های قسمت های داخلی

ساخت مصنوعات دکوراتیوی مانند گیوتین، صراحی و سنگ کوبیک

استفاده در محوطه های بیرونی و محوطه سازی ها

ساخت نرده سنگی و آبنما

بهتر است جهت استفاده از سنگ های تراورتن هر معدن، برای گیرایی بهتر سنگ با ملات پشت دیوار، از اسکوپ سنگ استفاده شود. یکی دیگر از راه های چسبندگی خوب سنگ با ملات بدنه دیوار، استفاده از چسب بتن در ملات ماسه سیمان می باشد.

.

قیمت سنگ تراورتن دهشیر ممتاز

پارامتر های مختلفی بر قیمت سنگ های تراورتن تاثیر می گذار که همه ی آن موارد بر تعیین قیمت سنگ دهشیر نیز تاثیر گذار است. اولین و مهمترین عامل تعیین کننده ی قیمت، درجه کیفیت یک سنگ می باشد. سنگ های ساختمانی پس از فرآوری در دسته های سوپر، ممتاز و درجه یک دسته بندی می شوند. هرچه سنگ با کیفیت تر باشد در دسته سنگ‌های سوپر قرار می‌گیرد و طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

 .

دومین عامل تاثیر گذار بر قیمت، ابعاد و ضخامت سنگ می باشد. معمولا این سنگ را در ابعاد عرض 40 طولی و با ضخامت 1.7 تا 2 سانت برش می دهند. هر چقدر سنگ های طولی ارتفاع یا قد و پای بلند تری داشته باشند، سنگ نیز از کیفیت و قیمت بیشتری برخوردار است. ضخامت دقیق سنگ‌هایی که برای نمای بیرونی استفاده می‌شوند نکته بسیار مهمی برای مشتری ها و سازندگان می‌باشد. اگر قصد دارید تا با سنگ تراورتن عسلی یزد، یکی دیگر از سنگ های با کیفیت مورد استفاده در نما آشنا شوید و از قیمت آن اطلاع پیدا کنید، حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

.

کیفیت ساب، برش و فرآوری سنگ از دیگر معیار های تعیین کننده ی قیمت سنگ می باشد. هر چقدر ساینده های سطح سنگ مرغوب تر باشند، سنگ ساب بهتری خورده و براق‌تر و زیباتر می شود. استفاده از مواد رزین و اپوکسی باکیفیت در فرآوری سنگ، سبب افزایش طول عمر آن سنگ می شود.

.

معدن سنگ تراورتن دهشیر

معدن سنگ تراورتن دهشیر در استان یزد و در نزدیکی شهرستان دهشیر قرار گرفته است. این منطقه دارای معادن بسیار غنی از سنگ‌های تراورتن با رنگ‌های مختلفی از جمله کرم،عسلی، شکلاتی و بژ است که مزایای اصلی یک سنگ تراورتن با کیفیت را می‌توان در تمام آنها مشاهده کرد. پس از اینکه این سنگ از معدن استخراج می‌شود، کوپ آن به کارخانه‌ها منتقل شده و در آنجا عملیات برش و فرآوری سنگ بر روی آن انجام می‌شود. از دیگر سنگ های مشابه می توان اشاره نمود به: 

تراورتن کرم کاشان، سنگ تراورتن بمانی یزد، تراورتن حاجی آباد ممتاز

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com