• -
 • 64
 • 0 دیدگاه

فروش و صادرات مرمریت دهبید اسپایدر مشکی چکی و اقساط

فروش و صادرات مرمریت دهبید اسپایدر مشکی چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و

فروش و صادرات مرمریت دهبید اسپایدر مشکی چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

 .

مرمریت دهبید اسپایدر دارای تم رنگی مشکی همراه با خطوط و رگه های اسپایدری می باشد. این سنگ را می توان یکی از زیباترین سنگ های مرمریت تیره رنگ به حساب آورد. این سنگ در دو رنگ مشکی و قهوه ای سوخته در سورت های کم خط و پر خط موجود است

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر یکی از انواع سنگ های مرمریت است که توسط گروه سنگ برادران شوقی  به عنوان سنگ صادراتی تولید و عرضه می شود. ویژگی های بسیار خوب این سنگ باعث محبوبیت آن در بین طراحان و سازندگان شده است.

این سنگ جذب آب بسیار پایینی دارد و می توان از آن در قسمت های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و یا حمام ها استفاده نمود. مرمریت اسپایدر از استحکام بسیار خوب و تراکم بالایی برخوردار است و در دسته سنگ های با کیفیت قرار دارد.

مرمریت مشکی اسپایدر ساب پذیری فوق العاده خوبی دارد. سطح صیقلی و براق این سنگ سبب می شود تا با استفاده از آن در قسمت های مختلف ساختمان، زیبایی چشم گیری به محیط اطراف خود ببخشد.

طرح و نقش این سنگ منحصر به فرد است و جزء سنگ های خاص در دنیا محسوب می شود. مرمریت اسپایدر مقاومت سایشی بسیار بالایی دارد و می توان از آن در قسمت های پر رفت و آمد نیز استفاده نمود.

 .

یکی از قابلیت های خوب این سنگ، فرآوری در ابعاد بزرگ و سایز های اسلب می باشد. با استفاده از توری های فایبر مش، مقاومت سنگ را افزایش می دهند تا در هنگام حمل و نقل، سنگ آسیب نبیند. با این حال مرمریت اسپایدر از مقاومت خوبی در برابر فشار و ضربه برخوردار است.

.

کاربرد سنگ مرمریت مشکی اسپایدر

مرمریت دهبید اسپایدر در مجموعه گروه سنگ برادران شوقی ، از کیفیت فرآوری بسیار عالی و ساب فوق العاده ای برخوردار می باشد و استفاده از آن سبب زیبایی منحصر به فرد ساختمان می گردد. از این سنگ می توان در تمام قسمت های داخلی ساختمان، در ابعاد تایل، پلاک های طولی و یا اسلب استفاده نمود.

 .

با ترکیب این سنگ مشکی بسیار زیبا با سنگ های روشن همچون مرمریت هرسین یا سنگ مرمریت ارومیه، می توان فضایی بسیار زیبا و جذابی را بوجود آورد. از کاربرد های این سنگ می توان اشاره کرد به:

 .

 1. دیوار های داخلی ساختمان
 2. لابی ساختمان های لوکس و هتل ها
 3. دکوراتیو و ویترین مغازه ها
 4. سنگ پله و دیواره پله
 5. رویه کابینت آشپزخانه
 6. سرویس های بهداشتی 
 7. سنگ رویه کانتر و میز های سنگی
 8. قاب دور آسانسور
 9. سنگ کف لابی ساختما ها و واحد های اداری و تجاری

از سنگ های مرمریت، به خصوص مرمریت های مشکی بهتر است تا در نما های بیرونی استفاده نگردد. تابش نور خورشید به این سنگ سبب می گردد تا ظاهر زیبای سنگ از بین برود و سنگ از رنگ تیره و مشکی به حالب بور تغییر کند. مرمریت دهبید مشکی و دیگر سنگ های مرمریت همچون مرمریت مشکی نجف آباد بهتر است قبل از استفاده به عنوان سنگ کابینت، با استفاده از مواد آبگریز نانو پوشش داده شوند.

 .

پارامتر های تاثیر گذار بر قیمت مرمریت دهبید اسپایدر مشکی

معیار های مختلفی بر قیمت یک سنگ تاثیر می گذار که این پارامتر ها بر قیمت مرمریت های مشکی همچون مرمریت اسپایدر تاثیر می گذارد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ می توان به ابعاد و ضخامت سنگ اشاره نمود. هر چقدر ابعاد سنگ بزرگ تر باشد و یا ارتفاع سنگ های طولی بیشتر باشد، قیمت سنگ نیز بیشتر است

 .

سورت سنگ نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آن می گذارد. این سنگ در سورت های مختلف کم خط و پر خط و در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره در بازار یافت می شود. هر چقدر میزان رگه های سنگ کمتر باشد و سنگ تیره تر باشد، قیمت آن بیشتر است.

 .

کیفیت ساب و فرآوری سنگ نیز اهمیت بسیار زیادی بر تعیین قیمت سنگ دارد. گروه سنگ برادران شوقی  با تضمین کیفیت فرآوری و ساب سنگ، این محصول را با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. هر چقدر ساب سنگ خوب تر باشد، سنگ براق و درخشان تر خواهد بود. اگر قصد دارید تا با سنگ مرمریت لاشتر، یکی از محبوب ترین سنگ های مشکی جهان آشنا شوید، حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را مطالعه کنید.

 .

معدن سنگ مرمریت اسپایدر

معدن این سنگ در صفاشهر به فاصله 175 کیلومتری از شمال شیراز در استان فارس قرار دارد. از این سنگ در ابعاد مختلف به کشور هایی همچون عراق، عمان، امارات، چین، هند و … صادر می شود. به دلیل اینکه این سنگ از معادن مناطق دهبید استخراج می شود، به آن مرمریت دهبید مشکی نیز می گویند.

 .

از دیگر سنگ های مشابه می توان اشاره کرد به:

مرمریت مشکی گلدن بلک، مرمریت مشکی ماکو، سنگ مرمریت مارشال

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com