• -
  • 160
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات مرمریت گلدن بلک ممتاز چکی و اقساط

فروش و صادرات مرمریت گلدن بلک ممتاز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان و انبوه سازان &nbs

فروش و صادرات مرمریت گلدن بلک ممتاز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

 .

سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک، یکی از بی نظیر ترین و با کیفیت ترین سنگ های ساختمانی است که محبوبیت خاصی پیدا نموده است. ترکیب رنگ های مشکی و طلایی به همراه خطوط و رگه های سفید در این سنگ بسیار چشم نوازی می کند. طرح و نقش این سنگ به واسطه طبیعی بودن آن تکرار ناپذیر و منحصر به فرد است 

مرمریت گلدن بلک در سایز های مختلف تایل و اسلب برش و به صورت صیقلی فرآوری می شود. این سنگ ویژگی های بسیار خوبی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

 .

ویژگی های سنگ مرمریت گلدن بلک

یکی از بهترین مزیت های سنگ های مشکی طلایی، براق و صیقلی بودن سطح آنها می باشد. در تولید اسلب این سنگ ها در صورت استفاده از تجهیزات مناسب و اجرای صحیح عملیات ساب، کیفیت بسیار بالا و زیبایی خیره کننده ای را به همراه خواهد داشت. ویژگی های مثبت این سنگ در کنار قیمت بسیار مناسب آن، سبب آن گردیده تا این سنگ به عنوان رقیبی جدی برای سنگ های وارداتی خارجی شناخته شود 

ساب پذیری فوق العاده ی این سنگ و سطح براق و درخشان آن، از بهترین ویژگی های این سنگ می باشد. استفاده از این سنگ در ساختمان ها و مکان های لوکس، فضایی دلنشین و منحصر به فردی را بوجود می آورد. 

این سنگ از مقاومت فشاری بسیار خوبی برخوردار است. مقاومت سایشی این سنگ متوسط است. از این رو بهتر است از این سنگ به عنوان سنگ کف قسمت های پر رفت و آمد ساختمان استفاده نشود. 

به دلیل تراکم خوب این سنگ، جذب آب نسبتا پایینی دارد. این سنگ نسبت به مواد اسیدی و شیمیایی خانگی مانند آبلیمو، واکنش پذیر است و در صورت تماس با این مواد، ظاهر زیبای خود را از دست می دهد. 

از دیگر مزیت های خوب این سنگ، قابلیت ایجاد قاب های بسیار زیبای بوک مچ و فورمچ می باشد. بوک مچ به دو ورق سنگ اسلب گفته می شود که طرح و نقش و خطوط یک سنگ در دیگری ادامه پیدا کند و یک قاب بسیار زیبا را به وجود آورد.

 .

کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک ممتاز

این سنگ به دلیل محدودیت در استخراج سنگ خام از معدن و عرضه کوپ، تا حدودی کمیاب می باشد و همچنین به دلیل صادرات عمده و میزان تقاضای بالا برای این سنگ، به صورت مشخص و محدود تولید و عرضه می گردد. استفاده از سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک در کنار سنگ های روشن ،ترکیب بسیار زیبا و چشم نوازی خلق نموده که شکوه و جلوه ی خاصی به فضا و ساختمان می بخشد. در بسیاری از طراحی های داخلی ساختمان های لوکس، از این سنگ در کف و دیواره های ساختمان در کنار سنگ های سفید و یا کرم ترکیب منحصر به فردی به وجود می آورند.

 .

  1. نمای داخلی ساختمان و دیوار های داخلی
  2. لابی ساختمان های لوکس
  3. قاب دور آسانسور
  4. سرویس های بهداشتی و حمام ها
  5. بدنه دیوار راه پله
  6. دکوراتیو و ویترین مغازه های لوکس
  7. سنگفرش کف ساختمان

بهتر است از این سنگ در محوطه های بیرونی که در معرض نور خورشید قرار دارد، استفاده نشود. در واقع تمام سنگ های مرمریت مشکی در برابر نور خورشید واکنش پذیر هستند و همین امر باعث رنگ پریدگی و در نهایت تخریب سنگ می شود. بهترین گزینه برای استفاده در قسمت های بیرونی، قسمت های مرطوب و سنگ رویه کابینت، سنگ های گرانیت مشکی، به خصوص گرانیت بلک زبرا می باشد.

.

قیمت سنگ مرمریت گلدن بلک

به طور کلی پارامتر های مختلفی بر قیمت یک سنگ ساختمانی تاثیر می گذارد. قیمت این سنگ نیز با توجه به نوسانات بازار، دستخوش تغییراتی شده است و فاکتور های بسیار زیادی در تعیین قیمت نهایی آن موثر است

 .

اولین معیار تعیین قیمت سنگ، ابعاد و ضخامت سنگ می باشد. هر چقدر ابعاد سنگ بزرگ تر باشد قیمت آن بیشتر است. سنگ های اسلب معمولا به دلیل پیچیدگی در فرآوری آنها، از قیمت بالا تری برخوردار هستند. در حال حاضر فرآوری سنگ های اسلب از کوپ های بزرگ و صادراتی انجام می شود.

 .

کیفیت برش، ساب و فرآوری سنگ از دیگر پارامتر های تاثیر گذار بر قیمت یک سنگ می باشد. اگر در هنگام فرآوری سنگ، از پولیش ها و ساینده های مرغوب استفاده شود، سطح سنگ براق تر و چشم نواز تر خواهد بود. گونیا بودن سنگ و لب پر نبودن چهار گوشه سنگ، نشان دهنده ی کیفیت خوب سنگ است و بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

هزینه های استخراج، قیمت سنگ خام و هزینه حمل و نقل کوپ تا درب کارخانه، بر قیمت نهایی سنگ تاثیر بسیار زیادی می گذارد. هر چقدر سورت بندی سنگ دقیق تر باشد و میزان رگه های سطح سنگ کمتر باشد، قیمت آن بیشتر است.

.

معدن سنگ مرمریت گلدن بلک

این سنگ معادن متعددی دارد و از معادن مختلفی استخراج می شود. معروف ترین معادن سنگ مشکی گلدن بلک در شهرستان محلات و شهر کاشان قرار دارد. طرح و نقش سطح سنگ های معادن مختلف تا حدودی متفاوت است و به دلیل قیمت متفاوت کوپ معادن مختلف، این خود نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ نیز می باشد. از دیگر سنگ های مشکی با کیفیت می توان اشاره نمود به سنگ مرمریت لاشتر و سنگ مرمریت اسپایدر

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com