• -
 • 160
 • 0 دیدگاه

فروش و صادرات مرمریت لاشتر سوپر چکی و اقساط

فروش و صادرات مرمریت لاشتر سوپر چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ همکاری با سازندگان

فروش و صادرات مرمریت لاشتر سوپر چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

 .

سنگ لاشتر سنگی بسیار زیبا از خانواده ی مرمریت،که به رنگ مشکی مایل به خاکستری یا طوسی همراه با رگه های سفید است. به دلیل شباهت بسیار زیاد این سنگ به سنگ پیترا گری Pietra Gray ایتالیا، مرمریت لاشتر ایران شهرت جهانی پیدا کرده است.

 .

اگر چه معدن این سنگ در ایران قرار دارد، با این حال بسیاری از کارخانه های سنگبری در چین،ایتالیا و ترکیه این سنگ را تولید و فرآوری می کنند. زیرا که سنگ لاشتر به صورت خام و کوپ به کشور های بسیار زیادی صادر می گردد. این سنگ در کارخانجات ایران نیز در ابعاد مختلف تایل، اسلب و پلاک های طولی تولید می شود.

 .

ویژگی های سنگ مرمریت لاشتر سوپر:

در سورت های ضعیف تر سنگ لاشتر، رگه های بسیار ریز زرد رنگ در کنار رگه های سفید دیده می شود و رنگ پریدگی و سوختگی نیز در سطح سنگ قابل مشاهده است. اما در سورت سوپر مرمریت لاشتر، سطح سنگ کاملا یکدست، سطح آن براق و میزان رگه های آن بسیار کم و منظم هستند. از بهترین ویژگی های این سنگ می توان اشاره کرد به: 

این سنگ به راحتی سورت بندی می شود. مرمریت لاشتر در کارخانه پس از برش و فرآوری، به صورت چشمی بر اساس میزان رگه و تم رنگی سنگ، در سورت های سوپر، ممتاز و درجه یک سورت بندی می شود.

تراکم بسیار بالا و جذب آب بسیار ناچیز از بهترین مزیت های این سنگ می باشد. این سنگ مقاومت فشاری و سایشی بسیار خوبی دارد و در برابر ضربه نیز مقاوم می باشد. از سنگ لاشتر می توان در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود.

به دلیل کیفیت بسیار خوبی که این سنگ دارد، آن را به گونه های مختلفی فرآوری می کنند. سنگ لاشتر در کارخانجات به صورت صیقلی، چرمی، تیشه ای، هوند و بوش همر فرآوری می گردد

مرمریت مشکی لاشتر قابلیت فرآوری و ایجاد قاب های بسیار زیبای بوک مچ و فور مچ را نیز دارد. ساب پذیری فوق العاده عالی و سطح براق و صیقلی این سنگ، سبب گردیده تا نظر بسیاری از طراحان و سازندگان را به خود جلب کند.

 .

کاربرد مرمریت لاشتر در ساختمان:

همانطور که گفته شد، این سنگ به صورت صیقلی، تیشه ای، بوش همر و … در سایز های مختلف تولید و فرآوری می شود. از این سنگ با توجه به نوع فرآوری، می توان در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود.

.

نمای بیرونی ساختمان به صورت صیقلی یا بوش همر ( البته استفاده از سنگ های مرمریت مشکی به صورت صیقلی در نمای بیرونی ساختمان پیشنهاد نمی شود.)

 • دیوار های داخلی ساختمان و ورودی و لابی هتل ها
 • سنگ پله و بدنه دیوار آن
 • سنگ رویه کابینت و کانتر تاپ ها 
 • دکوراسیون داخلی منازل
 • دکوراتیو و ویترین مغازه های لوکس
 • سرویس های بهداشتی و حمام ها
 • سنگ کف مجتمع های اداری و تجاری

بهترین نوع سنگ مشکی برای فضای آشپزخانه، سنگ های گرانیت می باشند. زیرا که این سنگ ها در برابر مواد اسیدی خانگی بسیار مقاوم هستند و به هیچ وجه ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهند. سنگ گرانیت مشکی زبرا از زیبا ترین و خاص ترین سنگ های بازار است که قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این سنگ، مطلب مربوط به آن را مطالعه کنید.

 .

انواع فرآوری سنگ لاشتر:

 1. سابیده و هوند
 2. بوش همر چرمی
 3. تیشه ای
 4. بادبر و گیوتین
 5. سنگ لاشتر کوبیک

.

قیمت سنگ مرمریت لاشتر سوپر:

پارامتر های بسیار زیادی بر قیمت سنگ های مشکی تاثیر می گذارد و همه ی آن معیار ها بر تعیین قیمت این سنگ نیز موثر است. مثلا ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد قیمت سنگ نیز بیشتر است. معمولا سنگ های پلاک با عرض 40 و 60 سانت برش داده می شوند. ضخامت سنگ ها نیز معمولا بین 1.7 تا 3 سانت می باشند. ضخامت دقیق سنگ نشان از کیفیت عالی برش و فرآوری سنگ است.

.

سورت سنگ نیز از مهمترین عوامل موثر بر قیمت سنگ می باشد. از آنجایی که سورت بندی بر اساس تجربه و به صورت چشمی صورت می گیرد، سورت بندی کارخانجات مختلف ممکن است متفاوت باشد. در واقع این سنگ دو سورت اصلی کم خط و پر خط را دارد که قیمت آن در ابعاد اسلب تفاوت چندانی ندارد. سنگ های اسلب مرمریت گلدن بلک نیز جزء زیبا ترین و محشر ترین سنگ های ساختمانی به حساب می آیند. اگر قصد مطالعه در رابطه با این سنگ را دارید، حتما مطالبی را که در رابطه با آن نوشته ایم را بخوانید.

.

پارامتر هایی از قبیل کیفیت ساب و فرآوری سنگ، متراژ سفارش مشتری، نوع فرآوری و … نیز بر قیمت نهایی سنگ تاثیر گذار است.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com