• -
  • 147
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات گرانیت مروارید مشهد چکی و اقساط

فروش و صادرات گرانیت مروارید مشهد چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با سازندگان و انبوه سازان فروش و صادرات کلیه سنگ

فروش و صادرات گرانیت مروارید مشهد چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

فروش و صادرات کلیه سنگ های معدنی و ساختمانی

 .

سنگ گرانیت مروارید مشهد سنگی مشابه گرانیت سفید نطنز، گرانیت نهبندان و بروجرد است.این سنگ دارای زمینه ای خاکستری رنگ همراه با دانه بندی بسیار ریز به رنگ سفید و مشکی صدفی می باشد. این سنگ در بازار به نام سنگ گرانیت گل پنبه ای نیز مشهور است.

 .

گرانیت مشهد سورت بندی زیادی ندارد و سورت های سوپر آن دارای سطحی کاملا یکدست می باشد. در درجات ضعیف تر این سنگ لکه ها و غده های تیره که گاها ناشی از وجود فسیل می باشد، مشاهده می شود. این سنگ هم به صورت جدولی و هم به صورت فلیم شده نیز تولید و فرآوری می شود.

 .

معدن این سنگ با استخراج ماهیانه بیش از 5 هزار تن و ذخیره حدود 2 میلیون و 700 هزار تن در استان خراسان رضوی واقع شده است. این سنگ از جمله محبوب ترین سنگ های صادراتی ایران محسوب می شود که به صورت انبوه و در متراژ های بالا به کشور های بسیار زیادی صادر می گردد.

 .

ویژگی های گرانیت مروارید مشهد

گرانیت مشهد ویژگی های بسیار خوبی دارد و در مقایسه با سایر سنگ های ساختمانی همچون مرمریت و یا تراورتن، از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. اما در مقایسه با سایر سنگ های گرانیت، این سنگ از مقاومت فشاری پایین تری برخوردار می باشد. تنها عیب این سنگ استحکام پایین تر آن نسبت به سایر سنگ های گرانیت می باشد

.

این سنگ از ساب پذیری خوب و قابل قبولی برخوردار است. سطح یکدست و روشن همراه با دانه بندی بسیار زیبا و ریز، باعث جذابیت دوچندان این سنگ شده است. گرانیت مروارید در بازار به صورت انبوه و در سایز های مختلف تولید می شود و قیمت بسیار مناسبی دارد.

 .

نکته قابل توجه در رابطه با سنگ گرانیت مروارید مشهد این است که این سنگ به دلیل دارا بودن عنصر آهن فراوان در بافت و ساختار خود، در صورت قرار گیری مداوم در معرض رطوبت، شاهد اکسیده شدن آهن و زنگ زدن در سطح آن خواهیم بود، که در نتیجه از زیبایی سنگ خواهد کاست. به طور خلاصه می توان گفت که این سنگ جذب آب بالایی دارد و نباید در مکان های مرطوب استفاده نمود.

 .

کاربرد های سنگ گرانیت مروارید

از کاربرد های سنگ مروارید مشهد می توان استفاده از آن را به عنوان سنگ کف ساختمان های مسکونی(راه پله-پارکینگ)و یا استفاده از آن در کف پیاده رو ها و پارک ها به صورت سنگ کوبیک اشاره کرد. این سنگ را به صورت ساب خورده و  فلیم شده تولید و فرآوری می کنند.

 .

  • سنگ کف ساختمان های تجاری و اداری
  • کفپوش پارکینگ و بدنه دیوار آن
  • دستگاه پله و پوشش دیوار آن
  • دیوار نمای بیرونی ساختمان
  • رویه کانترتاپ ها و میز های پیشخوان
  • سنگ رویه کابینت
  • سنگفرش محوطه های بیرونی
  • سرویس های بهداشتی

 .

قیمت سنگ گرانیت مروارید مشهد

از مهم ترین پارامتر های بسیار مهم و تاثیر گذار بر قیمت این سنگ می توان به سورت سنگ و درجه بندی سنگ اشاره نمود. هر چقدر سطح سنگ یکدست تر باشد، قیمت سنگ نیز افزایش پیدا می کند. ابعاد و ضخامت سنگ ها نیز هر چقدر بیشتر باشد، در قیمت نهایی سنگ تاثیر بسیار زیادی می گذارد

 .

کیفیت فرآوری و برش سنگ از دیگر عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بر قیمت سنگ می باشد. کیفیت برش به این معنا است که ضخامت سنگ در سراسر پارت و یا دسته، یکسان باشد و چهار گوشه ی یک ورق سنگ، کاملا گونیا و بدون لب پریدگی باشد. برای خرید این سنگ با قیمت مناسب، کیفیت بسیار خوب صادراتی و بارگیری مستقیم از مشهد، حتما با ما تماس بگیرید.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com