• -
 • 170
 • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ گرانیت مشکی نطنز چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ گرانیت مشکی نطنز چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با سازند

فروش و صادرات سنگ گرانیت مشکی نطنز چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

.

گرانیت ها از دسته سنگ های آذرین درونی هستند که از نظر استحکام، به عنوان مقاوم ترین سنگ ساختمانی شناخته می شوند. این سنگ ها انواع مختلفی دارند و در رنگ ها و طرح های متفاوتی یافت می شوند. سنگ گرانیت نطنز یکی از باکیفیت ترین سنگ های گرانیت موجود در جهان است که در دو تم رنگی سفید و مشکی یافت می شود.

.

در سطح سنگ گرانیت نطنز، دانه بندی و بافت ریز آن به خوبی مشاهده می شود. این سنگ سینه کار های مختلفی دارد و از معادن گوناگونی استخراج می شود. در برخی از انواع این سنگ، رگه ها و شالی های سفید شیری رنگ مشاهده می شود. از محبوب ترین سنگ های اسلب گرانیت نطنز باید به اسلب گرانیت بلک زبرا اشاره کرد. در ادامه به برخی از ویژگی های گرانیت مشکی نطنز می پردازیم.

.

 ویژگی های سنگ گرانیت مشکی نطنز:

به طور کلی این سنگ کیفیت خارق العاده ای دارد و به همین دلیل در سراسر جهان، شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است. استحکام بی نظیر این سنگ در کنار طرح و نقش فوق العاده زیبای آن را می توان به عنوان بهترین ویژگی های این سنگ در نظر گرفت. 

به دلیل بافت بسیار متراکم گرانیت نطنز، این سنگ از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارد. این سنگ نسبت به سایش نیز بسیار مقاوم است و به هیچ وجه خط و خش نمی گیرد. 

این سنگ آنتی باکتریال بوده و از تجمع آلودگی جلو گیری می کند و اجازه رشد قارچ و کپک را نمی دهد.

.

ساب پذیری فوق العاده ی این سنگ از مزیت های بسیار خوب آن به شمار می رود. سطح این سنگ براق و درخشان است و نور را به خوبی منعکس می کند. این سنگ به صورت فلیم شده نیز فرآوری می شود که در فضا های بیرونی بیشتر استفاده می شود.

.

سنگ گرانیت نطنز جذب آب بسیار ناچیز و یا تقریبا صفر دارد. این سنگ نسبت به رطوبت بسیار مقاوم است و به هیچ عنوان تخریب نمی شود. در هنگام تماس با مواد اسیدی یا خانگی همچون آبلیمو یا انواع مواد شوینده قوی، این سنگ تغییر رنگ نمی دهد و لک نمی گیرد.

.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این سنگ، عدم تغییر رنگ در هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید و عوامل مختلف جوی است. از این سنگ نیز می توان در بدنه نمای بیرونی ساختمان استفاده نمود تا سالیان سال زیبایی خود را به نمایش عموم بگذارد.

.

اصلی ترین کاربرد های سنگ گرانیت مشکی نطنز

این سنگ در ابعاد مختلف عرض 40 طولی و سایز های مختلف فرشی به صورت صیقلی و فلیم شده فرآوری می شود. امروزه از سنگ های اسلب این سنگ در فضا های داخلی ساختمان های لوکس، بیشترین استفاده را می کنند.

.

به دلیل مقاومت بسیار خوب این سنگ در برابر نور خورشید در مقایسه با سنگ های مرمریت همچون مرمریت مشکی اسپایدر، از این سنگ در نمای بیرونی نیز استفاده می شود. اما، به دلیل وزن بسیار سنگین این سنگ ها، بهتر است تمام سنگ ها حتما اسکوپ شوند. سنگ های مرمریت مشکی در هنگام قرار گیری در مقابل نور خورشید، با گذشت زمان به حالت بور در می آیند.

.

سنگفرش مکان های پر تردد(راه پله،مترو،پارکینگ،حیاط و…)

 • سنگ آشپزخانه و رویه کابینت
 • سرویس های بهداشتی و حمام های مستر
 • دستگاه پله ساختمان های لوکس
 • نمای بیرونی ساختمان، نما های مدرن
 • دکوراتیو و ویترین مغازه های لوکس
 • پوشش دیوار های مجتمع های تجاری و اداری
 • کف پیاده رو و پارک ها به صورت سنگ کوبیک

.

 

عوامل موثر در قیمت سنگ گرانیت مشکی نطنز

 • کیفیت تولید و نوع فرآوری
 • ضخامت
 • سایز و ابعاد سنگ
 • سورت سنگ و میزان رگه ها و دانه های سفید سطح سنگ
 • معدن استخراج شده 
 • فاصله کارخانه سنگبری تا معدن سنگ
 • گونیا بودن چهار گوشه سنگ و کیفیت برش

این سنگ نسبت به سایر گرانیت ها به دلیل رنگ خاص و کیفیت بالای آن، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. اما قیمت سنگ کوبیک گرانیت نطنز بسیار مناسب است و بهترین گزینه برای سنگفرش مکان های پرتردد به حساب می آید. از دیگر سنگ های گرانیت مشکی باکیفیت می توان به سنگ گرانیت چایان اشاره نمود. جهت خرید گرانیت نطنز در ابعاد عرض 40 طولی، تایل های فرشی، سایز های مختلف پله و اسلب، با ما تماس بگیرید.

.

معدن سنگ گرانیت نطنز مشکی

معدن این سنگ با استخراج ماهیانه بیش از 2 هزار و 500 تن در کاشان، کیلومتر 5 جاده نطنز به سمت روستای اوره است و دارای چندین سینه کار مختلف می باشد. از معروف ترین معادن گرانیت مشکی نطنز می توان اشاره کرد به:

.

معدن مولایی (رنگ تیره با خطوط سفید)

حسینی (یکنواخت و کمی روشن تر)

معدن علیزاده (رنگ تیره با کمی دانه بندی درشت تر)

شفق (روشن و خط دار)

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com