• -
 • 152
 • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ چینی ازنا چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ چینی ازنا چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ تهاتر و مشارکت در ساخت . سنگ ازنا یکی از مش

فروش و صادرات سنگ چینی ازنا چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

همکاری با صادر کنندگان و فروشندگان سنگ

تهاتر و مشارکت در ساخت

.

سنگ ازنا یکی از مشهور ترین سنگ های سفید ایرانی از جنس کریستالین ماربل می باشد که کیفیت فوق العاده خوبی دارد. تم رنگی این سنگ سفید است که در سطح آن رگه هایی به رنگ طوسی مشاهده می شود. این سنگ اغلب در ابعاد مختلف تایل 40×40، 60×60، حکمی، پلاک های عرض 40 طولی و سایز های مختلف اسلب فرآوری می شود. از نظر ظاهری سنگ ازنا شباهت بسیار زیادی به سنگ چینی الیگودرز و سنگ چینی نیریز دارد.

.

سورت های سوپر این سنگ که سطحی کاملا یکدست دارند، شبیه به سنگ سفید مایا تاسوس هستند. سنگ مایا یکی از سفید ترین سنگ های چینی بازار است که از کشور یونان وارد می شود. تفاوت قیمتی بین این دو سنگ، سبب گردیده تا سنگ ازنا فروش بسیار خوبی داشته باشد.

.

معدن این سنگ از شهری با همین نام، در استان لرستان در فاصله 24 کیلومتری شهرستان درود و شهر ازنا واقع گردیده است. این معدن در ابتدا توسط مرحوم حاج قنبر رحیمی معروف به ارباب قنبر به بهره برداری رسید و امروزه به سنگ چینی ارباب نیز شهرت دارد.

.

ویژگی های سنگ چینی ازنا

این سنگ در بین تمام سنگ های چینی موجود در کشور، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. از لحاظ قیمتی، نسبت به سنگ های الیگودرز و نیریز، یک مقدار گران تر است که دلیل آن هم سطح سفید یکدست و کیفیت بالای آن است. به طور کلی سنگ های چینی از خانواده سنگ های مرمریت محسوب می شوند که بافت کریستالی و متراکم تری دارند. 

ساب پذیری بالا و سطح براق سنگ سفید ازنا، سبب گردیده تا نور را به خوبی از سطح خود منعکس کند. استفاده از این سنگ در هر فضایی، محیط اطراف خود را درخشان تر و دلباز تر می کند. 

این سنگ نسبت به رطوبت بسیار مقاوم است و جذب آب بسیار ناچیزی دارد. از سنگ ازنا می توان در محیط های مرطوب نیز استفاده نمود. 

تراکم بالای این سنگ موجب استحکام بی نظیر آن و مقاومت بالای آن نسبت به فشار و ضربه شده است. سنگ ازنا نسبت به سایش نیز بسیار مقاوم است و به عنوان سنگ کف نیز استفاده می شود. 

تم رنگی روشن، سطح یکدست و قیمت بسیار مناسب آن نسبت به سایر سنگ های چینی وارداتی، از دیگر مزایای این سنگ بسیار خوب محسوب می شود.

.

کاربرد های سنگ چینی ازنا

از اسلب های سفید ازنا بیشتر در قسمت های داخلی ساختمان های لوکس استفاده می شود. این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و می توان از آن در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده کرد. در گذشته از این سنگ در نمای اصلی ساختمان ها، به وفور استفاده می شد، اما به دلیل وزن بالای آن، توصیه نمی شود. با تلفیق و ترکیب این سنگ با سنگ هایی همچون مرمریت نجف آباد یا مرمریت مشکی گلدن بلک، می توان طرح های جذابی را خلق کرد.

.

 • دیوار های داخلی ساختمان
 • سنگ کف واحد های مسکونی، تجاری و اداری
 • دستگاه پله و بدنه دیوار آن
 • سنگ کابینت و رویه میز های کانتر و پیشخوان
 • استفاده از قاب های بوک مچ و فورمچ در دکوراسیون های داخلی
 • سرویس های بهداشتی و حمام های مستر
 • نمای بیرونی ساختمان
 • سنگ تی وی وال و دیوار تی وی روم
 • دکوراتیو و ویترین مغازه های لوکس

.

قیمت سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا در سایز های 40 طولی، اسلب و تایل برش داده می شوند.از عوامل موثر در قیمت این سنگ،نوع و کیفیت برش و فرآوری سنگ، کیفیت ساب، میزان رگه های روشن و تیره در سنگ است. ابعاد و ضخامت سنگ هر چقدر بیشتر باشد، قیمت سنگ افزایش پیدا می کند.

 .

به طور کلی در سنگ های چینی سفید، میزان رگه ها و هاله های سطح سنگ هر چقدر کمتر باشد، سبب می گردد تا قیمت سنگ افزایش پیدا کند. بازرگانی سنگ هویدا با تامین سنگ چینی ازنا در ابعاد مختلف و ارائه ی فروش با بهترین قیمت، آماده همکاری با شما عزیزان است. از دیگر محصولات باکیفیت این مجموعه می توان به اسلب چینی سایمون اشاره نمود.

.

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com