• -
  • 13
  • 0 دیدگاه

تور مسافرتی ترکیه، شهر الازیغ | ۰۹۱۹۷۲۴۵۲۶۶

آژانس مسافرتی آسمان سپید | ۰۹۱۹۷۲۴۵۲۶۶
تور مسافرتی ترکیه، شهر الازیغ | ۰۹۱۹۷۲۴۵۲۶۶

تور مسافرتی ترکیه، شهر الازیغ، آژانس مسافرتی آسمان سپید

 .

الازیغ شهری زیبا و تاریخی است که در شرق ترکیه واقع شده است. به دلیل وجود دریاچه‌های طبیعی و دست‌ساز متعددی که در چشم‌انداز پراکنده‌اند، اغلب به عنوان «شهر دریاچه‌ها» شناخته می‌شود. این شهر جذاب ترکیبی منحصر به فرد از امکانات مدرن و فرهنگ سنتی را ارائه می دهد و آن را به مقصدی عالی برای مسافران تبدیل می کند.

 .

یکی از جاذبه های برتر در الازیغ، قلعه هارپوت است. این قلعه باستانی بر روی تپه ای مشرف به شهر قرار دارد و مناظر خیره کننده ای از مناظر اطراف را ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند راهروهای پیچ در پیچ قلعه را کاوش کنند و در مورد تاریخ غنی آن، که قدمت آن به پادشاهی ارمنی کیلیکیه در قرن یازدهم باز می گردد، بیاموزند.

 .

برای علاقه مندان به معماری و تاریخ، بازدید از مسجد اولو ضروری است. این مسجد بزرگ در قرن سیزدهم ساخته شده و دارای طرح های پیچیده و خوشنویسی های زیبایی است. این یک مکان آرام و آرام برای بازدید است و مکان مناسبی برای گرفتن عکس های خیره کننده است.

 .

دوستداران طبیعت نیز کارهای زیادی برای انجام دادن در الازیق پیدا خواهند کرد. سد و دریاچه کاراکایا مکان‌های محبوبی برای فعالیت‌های فضای باز مانند قایقرانی، ماهیگیری و پیک نیک هستند. این دریاچه همچنین به خاطر مناظر خیره کننده غروب خورشید معروف است که آن را به مکانی رمانتیک برای زوج ها تبدیل کرده است.

 .

برای چشیدن طعم فرهنگ سنتی ترکیه، سری به بازار الازیغ بزنید. این بازار شلوغ مملو از غرفه های رنگارنگ است که کالاهای محلی، ادویه جات و سوغاتی می فروشند. همچنین مکانی عالی برای امتحان برخی از غذاهای اصیل ترکی مانند کباب، گوزلمه (نان تخت ترکی) و باقلوا است.

 .

یکی از بهترین راه ها برای تجربه شهر از طریق یک تور با راهنما است. شرکت های تورهای معتبر زیادی در الازیق وجود دارند که تورهای متنوعی از جمله تورهای پیاده روی، تورهای دیدنی و تورهای فرهنگی را ارائه می دهند. این تورها فرصتی عالی برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ شهر از راهنمایان آگاه فراهم می کند.

 .

اگر اهل هیجان هستید، حتما از مرکز اسکی هزاربابا دیدن کنید. این پیست اسکی که فقط 15 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد، انواع پیست ها را برای اسکی بازان و اسنوبورد سواران در تمام سطوح ارائه می دهد. این یک مقصد محبوب برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی و همچنین یک گزینه عالی برای یک سفر یک روزه از شهر است.

 .

در نهایت، هیچ سفری به الازیغ بدون امتحان سوتلاچ معروف آن (پودینگ برنج ترکی) کامل نخواهد بود. این دسر خامه ای و خوشمزه یک غذای محلی است و در بسیاری از رستوران ها و کافه های شهر یافت می شود.

 .

در پایان، الازیغ جواهری پنهان در شرق ترکیه است که ترکیبی عالی از تاریخ، فرهنگ و زیبایی طبیعی را ارائه می دهد. چه عاشق تاریخ باشید، چه از علاقه مندان به فضای باز یا عاشق غذا، این شهر برای همه چیزهایی دارد. بنابراین، اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، حتما الازیغ را به برنامه سفر خود اضافه کنید. به من اعتماد کنید، ناامید نخواهید شد!

 .

دیگر خدمات آژانس مسافرتی آسمان سپید:

  • تور مسافرتی ترکیه، شهر گونن
  • تور مسافرتی ترکیه، شهر اردشن
  • تور تفریحی ترکیه، شهر ادرمیت
  • تور تفریحی ترکیه، Kırıkkale city
  • تور تفریحی ترکیه، شهر کارتپه
  • تور مسافرتی ترکیه، شهر سیدیشهیر، آژانس مسافرتی آسمان سپید
  • تور مسافرتی ترکیه، شهر گورویماک، آژانس مسافرتی آسمان سپید

و صد ها خدمات دیگر در حوره خدمات مسافرتی و مهاجرتی...

.

آژانس مسافرتی آسمان سپید: ۰۹۱۹۷۲۴۵۲۶۶

آدرس: سهروردی شمالی - کوچه حاج حسنی - پلاک 5 - واحد 2